Ahoj, já jsem Marek, jsem

svatební fotograf

a tahle práce mě neskutečně baví!

Mám obrovskou radost, že jste zavítali na můj web a dostali se až sem – to znamená, že vás zajímá nejen moje tvorba, ale dost možná i já samotný.
To je moc důležité – jsem názoru, že osobní přístup a přátelský vztah je ten nejlepší základ pro autentické fotky. Už jen proto si myslím, že je skvělý nápad se vzájemně poznatTuším, že svého fotografa budete mnohem raději oslovovat „Marku“ než „pane fotografe“ 🙂

Myslím, že zásadní okamžiky vašeho života by měly být na fotkách. Mojí vášní je dokumentovat tyto okamžiky. Věřím v to na 100 %! 

S Kryštofem Pršalou – excelentním svatebním kameramanem a kamarádem v jedné osobě, jsme natočili rozhovor zaměřený na mě, mé svatební focení a svatby obecně. Jedná se o plnotučné vydání o délce něco málo přes hodinku.
Pokud mě chcete poznat, je tohle skvělý první krok 🙂

(P.S. Ve videu jsou časově vyznačené jednotlivé části)

Přehrát video o rozhovor

Rozhovor

O SVATBÁCH

Pár slov o mně

Svatební fotograf

Můj přístup je trochu jiný. Nechci být typický poskytovatel služby. Nečekejte ode mě, že vám pošlu ceník, vyřídíme rezervaci a končíme. 

Chci s vámi mluvit, chci vědět víc

ideálně hned od první chvíle, co mi napíšete. Rád s vámi zůstanu v kontaktu i v průběhu roku, protože je pro mě opravdu moc důležité vás poznat – na našich fotkách to pak půjde OPRAVDU vidět

Marek Topolář, svatební fotograf