Villa Daniela

svatební místo

Obsah:

Údaje o Ville

Video O Ville Daniela

Koukněte na video, které jsem Ville Daniela vytvořil při mé poslední návštěvě 🙂
Délka: 1m 32s

Popis Villy Daniela

Pokud hledáte elegantní svatební místo v srdci vinohrady obklopené Jižní Moravy, je pro vás Villa Daniela u Valtic tou pravou volbou. Věřte, že se do ní zamilujete na první pohled.

Areál Villy je ideální pro celovíkendové svatby, pro které nabízí opravdu vše, navíc je velmi vkusně a prakticky zařízený. A’t už je to zahrada, jezírko, velký bazén s odpočinkovými prostory, vinný sklípek a samozřejmě ubytování pro více než 40 osob. Při mém posledním focení ve Ville jsme na svatbě měli zhruba 80 svatebčanů a kapacita areálu bohatě stačila.  

Obřad můžete mít přímo v hlavní zahradě Villy nebo třeba u 4 kilometry vzdálené ikonické kolonády na Reistně.
Pokud se rozhodnete pro první variantu, zajeďte si ke kolonádě alespoň udělat párové fotky, stojí to za to.

Pro svatební hostinu je možné vybírat z vnitřního i venkovního posezení pod pergolou s tím, že venkovní posezení je vhodné hlavně pro větší svatby.  Za zmínku rozhodně stojí i obdivuhodně zvládnutá organizace svateb ze strany majitelů. Musím říct, že znám málo svatebních míst, kde obsluha a celková organizace funguje tak dobře jako ve Ville Daniela. 

Ať už plánujete menší nebo větší svatbu, věřte, že Villa Daniela je to pravé místo. Pokud zároveň hledáte i svatebního fotografa, budu rád, když se mi ozvete. 

Plánujete svatbu ve Ville Daniela a hledáte fotografa?
Prohlédněte si mé svatební portfolio

Fotogalerie VIlla Daniela

Níže si prohlédněte moje fotky ze svatby ve Ville Daniela. Pokud byste chtěli vidět další mé fotografie,
neváhejte kouknout na mé svatební portfolio 🙂 

Zobrazte si také další místa v mém katalogu svatebních míst.

Svatba Ve Ville Daniela

A jak taková svatba ve Ville může vypadat?
Níže si prohlédněte ukázkové fotky ze svatby Davida a Hanky. 

Je mi vždycky dost sympatický, když se lidi z různých koutů republiky rozhodnou vzít u nás na Jižní Moravě. Na téhle svatbě Davida a Hanky v nádherné Ville Daniela u Valtic dorazila většina z Prahy, v průběhu svatby ale občas zaznělo i památný „Dycky Most“ 🙂

Rodina, vděčnost, přátelství, radost. Tyhle slova bych zmínil zvlášť. Napříč svatbou panovaly vřelý a semknutý vztahy a šlo vidět, že všechno co se děje je naprosto upřímný. 

Tenhle koktejl v průběhu dne vyeskaloval v dost dobrou párty, která byla jen odrazem toho, jak je celá svatební parta semknutá.

Ještě abych doplnil – David s Hankou společně procestovali během 1,5 roku svět, z čehož mi na naší první schůzce spadla brada. Mám pocit, že to ty skvělý osobnosti v nich taky dost ovlivnilo 🙂