Svatba ve Ville Daniela

Pokud hledáte elegantní svatební místo v srdci vinohrady obklopené Jižní Moravy, je pro vás Villa Daniela u Valtic tou pravou volbou. Věřte, že se do ní zamilujete na první pohled.

Areál Villy je ideální pro celovíkendové svatby, pro které nabízí opravdu vše, navíc je velmi vkusně a prakticky zařízený. A’t už je to zahrada, jezírko, velký bazén s odpočinkovými prostory, vinný sklípek a samozřejmě ubytování pro více než 40 osob. Při mém posledním focení ve Ville jsme na svatbě měli zhruba 80 svatebčanů a kapacita areálu bohatě stačila.  

Obřad můžete mít přímo v hlavní zahradě Villy nebo třeba u 4 kilometry vzdálené ikonické kolonády na Reistně.
Pokud se rozhodnete pro první variantu, zajeďte si ke kolonádě alespoň udělat párové fotky, stojí to za to.

Pro svatební hostinu je možné vybírat z vnitřního i venkovního posezení pod pergolou s tím, že venkovní posezení je vhodné hlavně pro větší svatby.  Za zmínku rozhodně stojí i obdivuhodně zvládnutá organizace svateb ze strany majitelů. Musím říct, že znám málo svatebních míst, kde obsluha a celková organizace funguje tak dobře jako ve Ville Daniela. 

Ať už plánujete menší nebo větší svatbu, věřte, že Villa Daniela je to pravé místo. Pokud zároveň hledáte i svatebního fotografa, budu rád, když se mi ozvete. 

Plánujete svatbu ve Ville Daniela a hledáte fotografa?
Prohlédněte si mé svatební portfolio

Svatba Ve Ville Daniela

A jak taková svatba ve Ville může vypadat?
Níže si prohlédněte ukázkové fotky ze svatby Davida a Hanky. 

Je mi vždycky dost sympatický, když se lidi z různých koutů republiky rozhodnou vzít u nás na Jižní Moravě. Na téhle svatbě Davida a Hanky v nádherné Ville Daniela u Valtic dorazila většina z Prahy, v průběhu svatby ale občas zaznělo i památný „Dycky Most“ 🙂

Rodina, vděčnost, přátelství, radost. Tyhle slova bych zmínil zvlášť. Napříč svatbou panovaly vřelý a semknutý vztahy a šlo vidět, že všechno co se děje je naprosto upřímný. 

Tenhle koktejl v průběhu dne vyeskaloval v dost dobrou párty, která byla jen odrazem toho, jak je celá svatební parta semknutá.

Ještě abych doplnil – David s Hankou společně procestovali během 1,5 roku svět, z čehož mi na naší první schůzce spadla brada. Mám pocit, že to ty skvělý osobnosti v nich taky dost ovlivnilo 🙂