Svatba Penzion Kůlna Jedovnice

Pokud hledáte klid, pohodu, decentní design a lesy na všechny strany, Penzion Kůlna je to správné místo.

Jedná se o krásnou, moderní budovu ve skandinávském stylu. Celý areál byl navíc vybudován právě pro příležitosti oslav či svateb. Svou kapacitou pojme až 80 svatebčanů a nocleh zde nalezne 27 hostů.

Plánujete svatbu na Kůlně v Jednovicích?

Přestože se Kůlna Jedovnice rozprostírá nedaleko jihomoravské metropole, na ruch a shon velkoměsta můžete úplně zapomenout. Obklopovat vás zde totiž budou překrásné lesy a louky.

Na Kůlně si s designem celého místa dali opravdu záležet. Hned při mé první návštěvě mě fascinovala čistota a péče, s jakou celý areál působí. Vše je vyladěné do posledního detailu.

Hledáte-li pro svou svatbu klidné místečko uprostřed krásné přírody, pak rozhodněte čtěte dále. Kůlna Jedovnice nacházející se uprostřed Moravského krasu může být vašim vysněným místem.

penzion kulna jedovnice svatba
penzion kulna jedovnice svatba

Kde mít svatební obřad?

Jak už jsem zmiňoval výše, samotný areál Kůlny je nádherný a ideální pro svatební obřady. V takovém případě máte vše na jednom místě. Alternativou může být obřad v 2 km vzdáleném jedovnickém kostele, případně přímo ve slavném kostele v Křtinách.

Ideální místo pro svatební fotky?

Pro krásné svatební párové fotky nemusíte jezdit daleko. Skvěle jde využít přímo areál Kůlny. Pokud byste ale chtěli různorodé fotky, není problém popojet pár stovek metrů k nedalekým rybníčkům, případně jít fotit do některého z přilehlých fotogenických jehličnatých lesů.

Jaká může být svatba na Kůlně?

Jedním slovem? Skvělá!

Svatební místo Kůlna Jedovnice poskytuje ty nejlepší podmínky pro krásnou a nerušenou svatbu v přírodě. Jako svatební fotograf se tam moc rád vracím a můžu Kůlnu i její majitele jen doporučit. Skvělá dojezdová vzdálenost z Brna je také velkým bonusem. Prohlédněte si kompletní galerii z Kůlny na fotkách Lenky a Tobiho níže. Pokud byste se chtěli na cokoliv zeptat, neváhejte mi napsat nebo zavolat.

Jak se vám líbila galerie Svatba Penzion Kůlna Jedovnice ?
Svatba Penzion Kůlna Jedovnice