Svatba Kocanda Kravsko

Míša s Pavlem si pro svoji svatbu vybrali Kocandu v malé vesničce Kravsko na znojemsku. Jedná se o proslulé svatební místo, které jeho majitelé dovedli takřka k dokonalosti. Kocanda nabízí hromadu možností včetně ubytování pro až 200 osob.

Kocanda Kravsko

Hledáte pro svatbu opravdu speciální místo? Pak si nenechte utéct Kocandu Kravsko ležící severně od Znojma.

Jako málokteré místo je areál Kocanda Kravsko ověnčen hned několika oceněními. Pochlubit se může titulem nejlépe opravené památky Jihomoravského kraje za rok 2020 a trofej si odnesl i o rok později od Amazing Places v kategorii penziony.

Potěšit můžeme i milovníky historie, jelikož hlavní budova byla vybudována už ve středověku, kdy sloužila jako zájezdní hostinec na trase Praha-Vídeň. V současnosti se sice specializuje na svatby a jiné společenské události, avšak své barokní kontury si ponechala dodnes.

Uchvácení budete i z ubytování. To vás oslní jak kapacitou, tak i vzhledem. Disponuje totiž až 180 lůžky, takže budete moct ubytovat celou rodinu i známé. Vzhledově pokoje kombinují tradici s industriální modernou. Třešničkou na dortu je, že se každý pokoj trošku liší a je proto jedinečným originálem.

A kde že budete mít hostinu? Na výběr je barokní sál, jež pojme 40-80 svatebčanů. Druhou možností je industriální sál, ve kterém se pohodlně usadí až 120 hostů.

Pokud chcete mít svatbu ještě více netradiční anebo nechcete za hostinu vyprázdnit celou pokladnici, můžete ji uspořádat i přes zimu.

Jistě vás potěší i to, že součástí areálu je rozlehlá zahrada s jezírkem, jež můžou v kombinaci s historickými budovami skvěle posloužit pro novomanželské focení. Tím ušetříte spoustu času na přejíždění a budete více se svými nejbližšími.

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba Kocanda Kravsko ?
Svatba Kocanda Kravsko