Svatba Kocanda Kravsko

Malý kousek Toskánska na jihu Moravy? Musím říct, že Kocanda v malé vesničce Kravsko na znojemsku mě fascinovala hned při první návštěvě. Krásný velký areál dotažený do dokonalosti a hromada míst na focení. Skvělý!

Na Kocandě dělají svatby časo a umí je. Jde to vidět. Svatební tým funguje skvěle a vše běží bezchybně. Co se týče místa obřadu, zažil jsem na Kocandě obřad pod meruňkou u barokního sálu nebo u kašny u hlavní budovy. Pro hostinu si můžete vybrat už ze zmíněný barokní sál s kapacitou až 100 hostů nebo industriální sál s kapacitou až 120 hostů. Svatby jsem zažil v obou z nich, každý má své kouzlo a zároveň jinou cílovou skupinu, což mi přijde fajn vzhledem k možnosti výběru. Za zmínku samozřejmě stojí i nedaleká Stodola Suška, která ke Kocandě “patří” (mají stejného majitele).

Pokud hledáte unikátní a elegantní svatební místo na jižní Moravě, určitě Kocandu Kravsko navštivte.

Kocanda Kravsko

Jako málokteré místo je areál Kocanda Kravsko ověnčen hned několika oceněními. Pochlubit se může titulem nejlépe opravené památky Jihomoravského kraje za rok 2020 a trofej si odnesl i o rok později od Amazing Places v kategorii penziony.

Potěšit můžeme i milovníky historie, jelikož hlavní budova byla vybudována už ve středověku, kdy sloužila jako zájezdní hostinec na trase Praha-Vídeň. V současnosti se sice specializuje na svatby a jiné společenské události, avšak své barokní kontury si ponechala dodnes.

Uchvácení budete i z ubytování. To vás oslní jak kapacitou, tak i vzhledem. Disponuje totiž až 180 lůžky, takže budete moct ubytovat celou rodinu i známé. Vzhledově pokoje kombinují tradici s industriální modernou. Třešničkou na dortu je, že se každý pokoj trošku liší a je proto jedinečným originálem.

Jak se vám líbila galerie Svatba Kocanda Kravsko ?
Svatba Kocanda Kravsko