Svatba Stodola v meruňkovém sadu

Se svatebními stodolami se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Jen na Jižní Moravě jich máme hned několik. Mezi ty nejznámější patří Stodola Suška na znojemsku a Stodola v meruňkovém sadu u Dolních Kounic. Andrejka s Liborem se rozhodli mít svoji svatbu právě v druhé z jmenovaných stodol. I přesto že pršelo kompletně od obřadu až do večera, si svoji svatbu v meruňkovém sadu nenechali zkazit. Obsluha stodoly fungovala naprosto ukázkově. Pršet nám začalo přímo uprostřed obřadu, na což rychle reagovala rozložením obrovských stanů přímo nad hlavními svatebčany.
Tohle byla skvělá svatba ve Stodole v meruňkovém sadu. Jen koukněte! 🙂

Další dodavatelé:
Svatební šaty: Salon Svatka Brno
Květiny: Květinářství Magnolie Ořechov
Kadeřnice: Nikola Chrástová
Líčení: Nikola Chrástová
Hudba: DJ Luke

Stodola v meruňkovém sadu

Máte rádi přírodu, a chcete zůstat v dojezdové vzdálenosti od Brna? Pak bych vám doporučil vydat se na jihozápad od jihomoravské metropole do Stodoly v meruňkovém sadu poblíž Dolních Kounic.

Stodoly jsou v poslední době velice oblíbeným místem pro svatební obřady i hostiny. Troufám si říct, že je to jejich nevšedností a romantičností.

Stodola v meruňkovém sadu vás osloví elegantními cihlovými zdmi zvenčí a klasickými dřevěnými trámy uvnitř, čímž dohromady s meruňkovým sadem vytvoří nezapomenutelnou atmosféru vašeho velkého dne. Celý objekt je navíc dost prostorný, když se do něj vejde až 120 hostů.

Jestli si stále nejste jistí, do čeho byste šli, tak buďte v klidu. Neskončíte v žádném chlívku, ale v místě, které se na svatby specializuje, díky čemuž pro vás zajistí obřad i hostinu přesně dle vašich představ.

Skvělé je i to, že toto místo vás jako mávnutím kouzelného proutku převeze z ruchu velkoměsta do srdce klidné a svobodné přírody. Současně pro vás připraví i krásné scenérie pro vaše novomanželské focení. Nejvíce meruňkový sad vynikne na jaře s bílé rozkvetlými stromky. Fotit se však dá i v jiných ročních obdobích anebo zajet na jiné místo, kterých je v okolí spousta.

Teď už nezbývá nic jiného než se podívat na fotky a v případě zájmu si zde svatbu domluvit.

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba Stodola v meruňkovém sadu ?
Svatba Stodola v meruňkovém sadu