Milá slova

marek topolar
01

Peťa a Domča Všianští

Marku, mockrát děkujeme! Jako by jsme znovu byli na svatbě. Každá fotka zachycuje každý moment a dohromady nám to dává celý ten nádherný den, který si můžeme díky Tobě znovu a znovu připomínat! Nejdřív jsme se usmívali, pak nám tekly slzy a pak jsme se hrozně nahlas smáli.. prostě všechny emoce a konečně jsme viděli celý den, i momenty, kde jsme nebyli zrovna.

Nádherný fotky, dokonalý, prostě nemáme slov. Opravdu, já to cítila hned, jsi nejlepší. A nebyl jsi jen fotograf, byl jsi tam jako přítel! Na nové přátelství, děkujeme. Blázen je každej, kdo Tě nebude mít!

Peťa s Domčem mi natočili i krátkou videorecenzi! Koukněte na ni: -)

02

Oli a Jirka Křížovi

Už před osobním setkáním nám byl sympatický, díky rychlosti s jakou reagoval na maily a profesionálnímu, přesto lidskému přístupu. Před svatbou jsme se setkali i osobně, jednak abychom si ujasnili, jaký typ fotek si představujeme, ale také abychom se seznámili. Díky tomu jsme pak na svatbě místo cizího člověka měli spíš dalšího kamaráda.

Během samotné svatby na mě nejvíc zapůsobila rychlost, s jakou byl schopný pořizovat snímky. Dokonce i mnou obávané párové focení uteklo příjemně a svižně.
Chtěli jsme především momentky a fotky zachycující náladu svatby a přesně to jsme dostali. Fotky jsou nádherné a kdykoliv se na ně díváme, tak se přeneseme zpátky do toho dne.

marek topolar
marek topolar

03

Pája a Kuba Holomkovi

Ahojky Mary. Právě jsme se dokoukali na všechny fotky a myslím, že jen slova poděkování nestačí! Fotky jsou super, u některých jsme se fakt zasmáli … Opravdu moc se nám líbí! Už se těším, až je všem ukážeme.

Tvůj dopis jsem otevřela hned v autě a dojalo mě to skoro okamžitě, až se Kubík ptal “uuuž”? … Napsal jsi to moc krásně!

Celou cestu jsem přemýšlela o tom, jaké máme štěstí, a jak jsme vděční za to, že jsi byl součástí našeho dne právě Ty. Moc za vše děkujeme, vážíme si toho.

04

Míša a Luďa Fojtů

Marku, fotky jsou naprosto úžasné. Jsem hrozně ráda, že budeme mít takovou vzpomínku a že je z fotek vidět, že si to hosté užívali, tak jak nám pak psali. Naše fotky s Luďou jsou velice dojemné a přirozené a přijde mi, že přesně vystihují naše pocity a radost z toho dne.

Moc ti děkujeme za tvou práci i čas tvou ochotu a vstřícnost to s námi dotáhnout do konce. Musím říct že v takovou spokojenost s fotografem jsem ani nedoufala… doporučím tě všem, co potkám, protože se mi znovu potvrdilo, že jsme na nafocení svatby zvolili toho správného.

marek topolar
marek topolar

05

Radka a Kuba Krejčí

Marku, fotky dnes dorazily a právě jsme je všechny zhlédli. Jsou naprosto dokonalý. Je úžasný, jak jsme si teď ten den u toho prožili znovu. Mohla bych na ně koukat pořád dokola! Strašně moc Ti za všechno děkujeme. Jak za tvůj přístup, tak za konečný výsledek. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Tebe. Absolutně jsi do našeho dne zapadl. Bylo to skvělý.

06

Vendy a Vojta Džurní

Marek přesně vystihl momenty, které by podle mě měly být zachyceny, celý den byl naprosto perfektní. Manžel měl obavy z focení, protože se nerad fotí, ale uznal, že ho focení bavilo, a že by si to rád zopakoval.
Mít ještě někdy svatbu volím opět Marka, focení bez stresu, skvěla nálada po celou dobu focení. Při pohledu na některé fotky jsme se s manželem divili co se tam v zákoutí dělo.

marek topolar
marek topolar

07

Terka a Standa Dubovi

Marka jako svatebního fotografa můžeme doporučit všemi deseti! I přes nepřízeň počasí v náš svatební den se nenechal ničím rozhodit a fotil nás v blátě i dešti, vymyslel různé alternativy a vznikly z toho nádherné fotky, za které jsme mu moc vděční.  Navíc jsme ocenili super přátelský přístup, uvolněné focení, krásné momentky svatebčanů i kvalitní a rychlé zpracování.

Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na příští focení! T&S 

Videoreference od novomanželů Všianských 
(délka 1:05)