Milá slova

„Nebyl jsi jen svatební fotograf, byl jsi především přítel“

Každá fotka zachycuje každý moment a dohromady nám to dává celý ten nádherný den, který si můžeme díky Tobě znovu a znovu připomínat! Nejdřív jsme se usmívali, pak nám tekly slzy a pak jsme se hrozně nahlas smáli.. všechny emoce.

Prostě nemáme slov. Opravdu, já to cítila hned. Nebyl jsi jen fotograf, byl jsi tam jako přítel! Na nové přátelství! Děkujeme! Blázen je každý, kdo Tě nebude mít na svatbě!

svatba sitborice kurdejov
Všianští
„Výsledek naprosto předčil naše očekávání“

Marek je neskutečně profesionální, precizní, poctivý a zároveň přátelský člověk.  Rychlost odpovědi na požadavek k focení svatby – neuvěřitelný. Měla jsem pocit, že mám na svatbě kamaráda a ne svatebního fotografa – kdyby to bylo však jinak, možná bych neprobrečela půlku obřadu :-) Focení bylo velmi příjemné a přirozené, hlavně pro manžela (a to už je co říci :-)), který focení bytostně nesnáší. Marek má také perfektní nápady a rádi jsme si od něj nechali poradit.

Výsledek naprosto předčil naše očekávání. Fotky jsou plné emocí a  autenticity. Na druhou stranu působí nesmírně přirozeně. Marek zachytil přesně atmosféru svatby a to, jací jsme.

Marku, ještě jednou obrovské díky a mnoho štěstí v profesním a osobním životě. Kéž by bylo na světě více takových profíků a lidí na svém místě :-)

fojtikovi websize
Fojtíkovi
„Marek naprosto splyne s davem“

O Marovi, jako o fotografovi na svou svatbu, jsem věděla dávno před tím, než jsem vůbec byla požádaná, protože od začátku sleduji jeho práci. Na svatbě dokáže zachytit přesně to, o čem by fotky ze svatby podle nás měly být – momenty. S manželem jsme nestáli o strojené fotky, stáli jsme především o zachycení těch důležitých a krásných momentů, což Mara splnil naprosto dokonale. Samozřejmě jsme si střihli také párové focení, ale ani to nebylo nijak strojené, spíše přirozené, a Mara fotil opět ty momenty.

Moc ráda bych vyzdvihla především to, že Mara jako svatební fotograf naprosto splyne s davem. Já o něm v podstatě celý den ani nevěděla, a to je podle mě klíč jeho úspěchu, protože lidé, když neví, že se fotí, se chovají naprosto přirozeně – a přesně takové jsou výsledné fotky.

Tohle všechno se promítlo do výsledných fotek – jsou autentické, plné smíchu a radosti a jsem ráda, že takové jsou, protože přesně takový byl i náš den a já si ho díky fotkám od Mary mohla po 14 dnech prožít znovu.

svatebni fotograf brno
Novákovi
„Jsme hrozně moc šťastní, že jsi byl náš fotograf“

Smekáme a klaníme se :-) To jsou prostě tak úžasné a dokonalé fotky :-) zachytil jsi tolik krásných momentů a je moc hezké, že díky Tobě si ten náš Den můžeme prožít ještě několikrát.

Ale co nás oba s Pájem dostalo nejvíc, byla slideshow, to jsme oba úplně celý probrečeli…samozřejmě dojetím 8-) Jsme hrozně moc šťastní, že jsi byl náš fotograf a z celého srdce Ti ještě jednou moc děkujeme.

svatba znojmo
Křepelovi
„Marek je naše krevní skupina“

Už od první schůzky s Markem jsme věděli, že jednak je Marek tak nějak naše krevní skupina a také, že přistupuje k focení profesionálně a zároveň velice lidsky a přátelsky! Budoucím svatebním párům určitě doporučujeme předsvatební focení! My samotní nejsme žádní modelové a pózování na fotky není moc náš šálek kávy, ale s Markem jsme si toto právě „nanečisto“ ještě před svatbou zkusili a sami jsme se divili v jaké super atmosféře proběhlo a jak jsme si focení vlastně užili. No a výsledné fotky…naprostá PECKA!!! Tím pádem už jsme si pak byli jistí, že na svatbě vše klapne, jak má. A tak to i bylo! Marek je velice zkušený fotograf a od začátku až do konce našeho velkého dne zvládal být vždy na správných místech a vyfotit vše důležité, co se ten den odehrálo. :)

svatba obelisk valtice
Černí
„Byl si spíše fotograf než kamarád“

Už před osobním setkáním nám byl sympatický, díky rychlosti s jakou reagoval na maily a profesionálnímu, přesto lidskému přístupu. Před svatbou jsme se setkali i osobně, jednak abychom si ujasnili, jaký typ fotek si představujeme, ale také abychom se seznámili. Díky tomu jsme pak na svatbě místo cizího člověka měli spíš dalšího kamaráda.

Během samotné svatby na mě nejvíc zapůsobila rychlost, s jakou byl schopný pořizovat snímky. Dokonce i mnou obávané párové focení uteklo příjemně a svižně.
Chtěli jsme především momentky a fotky zachycující náladu svatby a přesně to jsme dostali. Fotky jsou nádherné a kdykoliv se na ně díváme, tak se přeneseme zpátky do toho dne.

krizovi
Křížovi
„Jsme vděční, že jsi byl součástí našeho dne“

Ahojky Mary. Právě jsme se dokoukali na všechny fotky a myslím, že jen slova poděkování nestačí! Fotky jsou super, u některých jsme se fakt zasmáli … Opravdu moc se nám líbí! Už se těším, až je všem ukážeme.

Tvůj dopis jsem otevřela hned v autě a dojalo mě to skoro okamžitě, až se Kubík ptal „uuuž“? … Napsal jsi to moc krásně!

Celou cestu jsem přemýšlela o tom, jaké máme štěstí, a jak jsme vděční za to, že jsi byl součástí našeho dne právě Ty. Moc za vše děkujeme, vážíme si toho.

svatba pansky dvur kunovice
Holomkovi
„V takovou spokojenost jsme nedoufali“

Marku, fotky jsou naprosto úžasné. Jsem hrozně ráda, že budeme mít takovou vzpomínku a že je z fotek vidět, že si to hosté užívali, tak jak nám pak psali. Naše fotky s Luďou jsou velice dojemné a přirozené a přijde mi, že přesně vystihují naše pocity a radost z toho dne.

Moc ti děkujeme za tvou práci i čas tvou ochotu a vstřícnost to s námi dotáhnout do konce. Musíme říct, že v takovou spokojenost s fotografem jsme ani nedoufali… doporučím tě všem, co potkám, protože se mi znovu potvrdilo, že jsme na nafocení svatby zvolili toho správného.

svatba hotel kravi hora boretice
Fojtů
„Mohli jsme náš den prožít znovu“

Marku, fotky dnes dorazily a právě jsme je všechny zhlédli. Jsou naprosto dokonalý. Je úžasný, jak jsme si teď ten den u toho prožili znovu. Mohla bych na ně koukat pořád dokola!
Strašně moc Ti za všechno děkujeme. Jak za tvůj přístup, tak za konečný výsledek.
Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Tebe. Absolutně jsi do našeho dne zapadl. Bylo to skvělý.

svatba mlyn horky
Krejčí
„Marek přesně vystihl momenty“

Marek přesně vystihl momenty, které by podle mě měly být zachyceny, celý den byl naprosto perfektní. Manžel měl obavy z focení, protože se nerad fotí, ale uznal, že ho focení bavilo, a že by si to rád zopakoval.
Mít ještě někdy svatbu volím opět Marka, focení bez stresu, skvěla nálada po celou dobu focení. Při pohledu na některé fotky jsme se s manželem divili co se tam v zákoutí dělo.

svatba vinarstvi u kaplicky
Džurní
„Můžeme doporučit všemi deseti“

Marka jako svatebního fotografa můžeme doporučit všemi deseti! I přes nepřízeň počasí v náš svatební den se nenechal ničím rozhodit a fotil nás v blátě i dešti, vymyslel různé alternativy a vznikly z toho nádherné fotky, za které jsme mu moc vděční.  Navíc jsme ocenili super přátelský přístup, uvolněné focení, krásné momentky svatebčanů i kvalitní a rychlé zpracování.

Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na příští focení! T&S

zmensene dubovi
Dubovi