Svatba Samota Karlov

Meruňkové sady, klášter Rosa Coeli a dechberoucí výhledy  na Pálavu od kaple sv. Antonína. To je jen skromný výčet toho, co vám mohou nabídnout Dolní Kounice. Samota Karlov je místo jako stvořené pro svatbu. Daleko od všeho dění, ale pořád dost blízko. Tak daleko, abyste nerušili sousedy, ale tak blízko, abyste tu z Brna byli do půl hodiny.

Plánujete svatbu na Samotě Karlov?

Vstup do hlavního areálu se nachází asi 30 metrů od parkoviště. Po projití vjezdem se dostanete na velké nádvoří, které je připravené pro hlavní svatební dění. 

Z něj můžete pokračovat rovnou do stodoly, která je určená pro svatební hostinu a zvládne pojmout ke stovce svatebčanů. Na druhé straně nádvoří je k dispozici zázemí pro catering, sociální zařízení a vstup do pokojů, které čítají 34 lůžek.

Kde mít svatební obřad?

Pozemek Samoty Karlov je obrovský. Dominuje mu rozlehlý meruňkový sad, který může posloužit jako velmi příjemné místo pro svatební obřad nebo vaše párové focení. Se sadem sousedí dostatečně velké parkoviště. 

Ideální místo pro svatební fotky?

Samota Karlov je skvělým svatebním místem nedaleko Brna. Velkou výhodou je fakt, že komplet svatba může proběhnout přímo v rámci areálu samoty. Není potřeba nikam přejíždět. Z lokalit pro párové focení bych vyzdvihl přilehlý meruňkový sad, známý klášter Rosa Coeli v Kounicích nebo kapli svatého Antonína v Kounicích.

Jaká může být svatba na Samotě Karlov?

Jedním slovem? Skvělá!

Pokud hledáte ideální místo bokem od civilizace, v dojezdové vzdálenosti do Brna, s výhledem na Pálavu a se skvělým zázemím, je pro vás Samota Karlov jako stvořená.

Prohlédněte si ukázkové fotky ze svatby na Samotě Karlov. Pokud hledáte i fotografa na svou svatbu, neváhejte se o mně dozvědět víc.

Svatba Samota Karlov