Svatba Vinné sklepy Skalák

Terka s Honzou si pro svoji svatbu na sklonku měsíce října zvolili podzimními barvami zalité vinohrady nedaleko Kyjova. Vinné sklepy Skalák je krásné moderní vinařství, které zvládne i větší svatby kolem stovky lidí. Více o Skaláku si můžete přečíst na tomto mém odkazu.

Další dodavatelé:
Svatební šaty: WEM Pronovias Trenčín
Květiny: Koordinátorka Lucie Polínková
Kadeřnice: Jana Kurcová
Líčení: Jana Kurcová
Hudba: DJ Schafff

Svatba ve Vinných sklepech Skalák

Chtěli byste uspořádat svatbu v okolí malebné přírody, se skvělým moravským vínem, v krásně zrekonstruovaných prostorech, přičemž ubytování naleznete rovnou na místě hostiny? Pak rozhodně čtěte dále.

Vinné sklepy Skalák ležící na úpatí Chřibů ve vesničce Skalka jsou unikátním místem, protože v sobě mísí krásy Slovácka a Jižní Moravy. Svou architekturou vás navíc toto místo přenese na slunný francouzský venkov. Díky tomuto jedinečnému mixu si svůj velký den vychutnáte plnými doušky!

Nejvíce vynikne krásný, klenutý vinný sklep, jež pojme až 110 svatebčanů. Plánujete-li skromnější hostinu, pak ji můžete uspořádat buď v salonku s terasou, kde s vámi bude moct slavit až 50 osob, či v útulném loveckém salonku, kam se vejde až 40 hostů.

Pokud byste se opravdu rozhodli pro využití jednoho ze salonků, pak určitě oceníte bohaté ubytovací kapacity. Apartmány Vinné sklepy Skalák totiž pojmou okolo 50 osob, díky čemuž budete moct slavit se všemi hosty až brzkých ranních hodin.

Nadchnou vás určitě i místní vína, která jsou ověnčena hned několika českými i zahraničními medailemi. Jako svatební zábavu si navíc můžete nechat zorganizovat odbornou degustaci. No není to skvělé? Popíjet výtečná vína a ještě se o nich dozvědět pár zajímavostí navíc.

Jedinečné umístění areálu Vinné sklepy Skalák je skvělé i v tom, že je v okolí hned několik míst jako stvořených pro novomanželské focení. Ať už si vyberete vinici, pole nebo Chřiby, na fotkách to bude vypadat skvěle.

Výhodou také je, že se sem můžete kdykoliv vrátit jen tak na dovolenou, protože turistických cílů je tu celá kopa. Zavzpomínáte tak na váš velký den a zároveň si ten současný zpříjemníte pěší či cyklo turistikou.Zaujalo vás toto místo? Pak neváhejte a mrkněte se na svatbu Terky s Honzou, kterou jsem fotil. Pokud se vám fotky zalíbí, ozvěte se mi a můžeme spolu probrat detaily případné spolupráce 😊

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba Vinné sklepy Skalák ?
Svatba Vinné sklepy Skalák