Svatba Vinařství Obelisk Valtice

O tom, že tahle svatba bude skvělá jsem byl přesvědčený už dlouho předem, s Emou a Jardou jsme si totiž ještě před svatbou nacvičili spolupráci na předsvatebním focení, které se nám náramně povedlo. Byli jsme tehdy fotit na Pouzdřanské stepi, což je (podle mě) místo s nejhezčím výhledem na Pálavu. Aby té Pálavy nebylo málo, tenhle výhled (ale z trochu jiné strany :-) nás doprovázel i celým svatebním dnem. Jára s Emou se totiž brali ve Vinařství Obelisk, což je obdivuhodná stavba nedaleko Valtic.
Svatba to byla pořádná, hostů bylo skoro 150 a zábava byla intenzivní od začátku až do konce. Jen koukněte sami!

Svatební šaty: Marie Mukařovská
Vizážistka: Adriana Vystrčilová – Make-up
Kadeřnice: Martina Pšurná
Kameraman: Zdeněk Strmiska

Vinařství Obelisk ve Valticích

Vinařství Obelisk je sloučeninou krásné budovy s malebnými vyhlídkami na Pálavu, okolní louky, pole a vinice. Snoubí tak v sobě jak moderní, tak tradiční prvky a svatby jsou zde proto opravdu jedinečné.

Stejným dojmem na vás jistě bude působit i vkusné ubytování pro 16 nejbližších svatebčanů na jedné straně a tradice místního vína na straně druhé. Puncu jedinečnosti celé stavbě Vinařství Obelisk dodává fakt, že byla navrhnuta renomovanými umělci. Naopak víno zde má dlouholetou tradici, díky níž jej místní vinaři dokázali vyšperkovat na tu nejvyšší úroveň. Ne nadarmo je valtické víno vyhlášené po celé republice.

Pokud se ptáte, jestli svých až 150 svatebních hostů můžete potěšit řízenou degustací místního vína se someliérem, pak vězte, že určitě ano! Myslím si, že toto je jedna z nejlepších svatebních zábav, protože svatba bez vína je jako fotbalista bez nohy. A hlavně víno má rád (snad) každý, tak proč jej nenabídnout rovnou se zajímavou přednáškou o jeho původu a vlastnostech?

Díky své poloze Vinařství Obelisk oplývá spoustou vhodných míst na novomanželské focení. Ať už vás nadchnou vinice, Pálava anebo vodní nádrž Nové Mlýny, vše je za rohem a romantické prostředí fotek máte zajištěno.A zajistit si rovnou můžete i svatebního fotografa, tedy mě. Neváhejte a mrkněte se níže na fotky ze svatby Emy a Jardy právě z Vinařství Obelisk. Věřím, že na vás dýchne pozitivní atmosféra jejich velkého dne a snad vás i zaujme 😊 Rozhodně se mi neváhejte ozvat v případě zájmu. Určitě se spolu domluvíme na detailech případné spolupráce.

Jak se vám líbila galerie Svatba Vinařství Obelisk Valtice ?

Další svatební příběhy

Svatba Vinařství Obelisk Valtice