Svatba Vinařství Obelisk Valtice

Moderní vinařství ve Valticích

Vinařství Obelisk je sloučeninou krásné budovy s malebnými vyhlídkami na Pálavu, okolní louky, pole a vinice. Snoubí tak v sobě jak moderní, tak tradiční prvky a svatby jsou zde proto opravdu jedinečné. Jedná se o hodně nevšední, ale o to zajímavější místo, na kterém můžete uspořádat svatbu i větších rozměrů.

Na vinařství Obelisk je impozantní především čistota a elegance, kterou celý areál působí. Hlavní budova je zapuštěná do svahu. Vrchní patro je primárně přístupné z hlavního areálu a je laděné do líbivé kombiance velkých skleněných oken a pohledového betonu. Spodní patro naopak nabízí zázemí vinařství a ubytování. Z obou pater je pak impozantní výhled na Valtice a nedalekou Pálavu.

svatba obelisk valtice

svatba obelisk valtice
svatba obelisk valtice

Jakou svatbu na Obelisku?

Vinařství přímo vybízí k elegantní svatbě s minimem dekorací, která do celkového designu zapadne. Obelisk je umístěný dostatečně daleko od nejbližší zástavby, takže si můžete být jistí, že váš svatební večírek proběhne bez problémů i ve večerních hodinách.

Obřad můžete uspořádat přímo před hlavní budovou vinařství. Obelisk nabízí i vkusné ubytování pro 16 nejbližších svatebčanů v přízemí budovy. Pokud se ptáte, jestli svých až 150 svatebních hostů můžete potěšit řízenou degustací místního vína se someliérem, pak vězte, že určitě ano!

svatba obelisk valtice

svatba obelisk valtice
svatba obelisk valtice

Svatební focení na Obelisku

Díky své poloze Vinařství Obelisk oplývá spoustou vhodných míst na novomanželské focení. Ať už vás nadchnou vinice nebo Valtice, vše je za rohem a romantické prostředí fotek máte zajištěno. Fotit samozřejmě můžete přímo na Obelisku. Tamější střecha nabízí impozantní výhled při západu slunce. Za zmínku stojí také nedaleká kolonáda na Reistně, která je opravdu vděčnou lokalitou pro focení. Pokud byste chtěli s focením poradit, neváhejte se na mě obrátit.

svatba obelisk valtice
svatba obelisk valtice

Svatba ve Vinařství Obelisk

Rád bych vám ukázal fotky Emy a Jardy, které jsem na Obelisku minulý rok fotel.

O tom, že tahle svatba bude skvělá jsem byl přesvědčený už dlouho předem, s Emou a Jardou jsme si totiž ještě před svatbou nacvičili spolupráci na předsvatebním focení, které se nám náramně povedlo. Byli jsme tehdy fotit na Pouzdřanské stepi, což je (podle mě) místo s nejhezčím výhledem na Pálavu. Svatba to byla pořádná, hostů bylo skoro 150 a zábava byla intenzivní od začátku až do konce. Jen koukněte sami!

svatba obelisk valtice

Svatební šaty: Marie Mukařovská
Vizážistka: Adriana Vystrčilová – Make-up
Kadeřnice: Martina Pšurná
Kameraman: Zdeněk Strmiska

Jak se vám líbila galerie Svatba Vinařství Obelisk Valtice ?
Svatba Vinařství Obelisk Valtice