Svatba Špilberk

Svatba v centru Brna? Proč ne! Míša s Ondrou si pro svůj obřad vybrali samotný hrad Špilberk, konkrétně jeho jihozápadní bastion, který nabízí nádherný výhled na celé Brno. Vlastně až na Pálavu 🙂
Po obřadu jsme se přemístili jen pár metrů do restaurace u Špilberka, kde probíhal zbytek hostiny. Na focení jsme vyrazili po okolí Špilberka v rámci tamějšího parku. Fotili jsme (na mé standardy) docela dlouho – skoro hoďku a půl 🙂 Fotky se nám ale opravdu povedly, tahle svatba na Špilberku byla skvělá, jen koukněte 🙂

Další dodavatelé:
Svatební šaty: svatební salon SVATKA
Květiny: Květiny Romana
Hudba: DJ – Light Sound Dance (Praha)

Svatba na Špilberku

Jste z Brna a nemůžete se rozhodnout, kde uspořádat svatbu? Co takhle rovnou v centru na Špilberku?

Říká se, že pod lampou je největší tma a přesně takto bychom mohli mluvit o Špilberku. Svatbu obvykle chceme mít na nějakém speciálním místě, a proto nás často ani nenapadne to, co dobře známe, kudy třeba i často procházíme. Špilas je přitom na svatbu jako stvořený.

Díky své poloze v centru města je výborně dostupný. Zároveň se na tomto kopci nachází vícero míst, kde můžete uspořádat jak obřad, tak hostinu. Využít jej můžete i pro novomanželské focení, když veselí vašich fotek dokreslí zelený parčík, či samotné Brno. Nedaleko je i Petrov, pokud by Špilberk nesplňoval vaše představy.

Pokud se obáváte hluku a ruchu velkoměsta, pak můžete být v klidu. I na Špilberku se dá najít klidné svatební místo. Doporučit můžu třeba Hlídku, která ve vnitřních prostorech pojme okolo 70 svatebčanů. Na venkovní terase se pohodlně usadí až 150 hostů.Pokud jste dočetli až sem, mrkněte na fotky ze svatby Míši s Ondrou. Ti měli hostinu v jihozápadní části Špilberku s malebnými výhledy až na Pálavu. Jestli se vám fotky líbí, určitě se mi neváhejte ozvat a můžeme se spolu domluvit na případné spolupráci.

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba Špilberk ?
Svatba Špilberk