Svatba Pohoda Nárameč

Pohoda v Náramči má obrovskou výhodu v tom, že pojme velké množství hostů na vaši svatbu jak pro interiérovou, tak pro exteriérovou hostinu. Všichni hosté se můžou také přímo v penzionu ubytovat. Není tedy nutné nikam cestovat, Markéta se Svatěm strávili svůj celý svatební den od ranních příprav, přes obřad, hostinu až po večerní zábavu přímo v areálu penzionu Pohoda.

Podívejte se na fotky z této krásné svatby.

Další dodavatelé:

Svatební šaty: salon Angel Style
Květiny: Květinářství Smile
Kadeřnice: Taťána Sonsbeeková
Líčení: Hana Sonsbeeková

Penzion Pohoda Nárameč

V okolí Třebíče bychom našli vícero míst, kde uspořádat pořádnou svatební veselku. A penzion Pohoda Nárameč je jedním z nich. Ať už plánujete jen komorní svatbu s těmi nejbližšími nebo velkou událost, na kterou se sjedou známí ze všech koutů republiky, je to ideální svatební zázemí. Lze zde uspořádat obřad i hostinu, mimo to také nabízí možnosti ubytování. Ani za svatebními fotografiemi se nemusí jezdit daleko – okolní malebná příroda protkaná loukami, lesy a rybníky je doslova ráj pro fotografa. A jakožto svatební fotograf vám to mohu naprosto potvrdit.

Okolí, které svatbě nahrává do karet

Pohoda Nárameč je jasnou volbou hlavně pro svoji úžasnou atmosféru, která je snoubením romantiky a příjemnosti. Jak již bylo zmíněno, míst pro svatební fotografie je zde celá řada, stejně tak lze i svatební obřad situovat do přírody na zahrádku penzionu. O hostinu se postarají přímo v penzionu a o následnou zábavu se postarají aktivity, které penzion nabízí. 

Děti mohou využít přiléhajícího dětského hřiště nebo hřiště na malou kopanou. Ruské kuželky jsou taktéž zábavou pro malé i velké. 

Jestliže zde budete chtít strávit delší dobu, penzion nabízí i bazén nebo půjčovnu kol, nejen zmiňované atrakce či vynikající jídlo ve zdejší restauraci. Jelikož nemá penzion daleko k tenisovému kurtu, může se svatební výročí strávit ve sportovním duchu. 

Jak se sem dostanete?

Penzion sídlí poblíž Třebíče, konkrétně šedesát kilometrů od Brna. Cesta sem není nijak složitá, stačí sjet z dálnice D1 ve Velkém Meziříčí a poté jet směr Třebíč. 

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Líbil se vám tento svatební příběh? Pokud ano, určitě vás budou zajímat i fotky ze svatby Denisy a Adama.

Jak se vám líbila galerie Svatba Pohoda Nárameč ?
Svatba Pohoda Nárameč