Svatba Borovinka Les Resort

Borovinka je nově vzniklé svatební místo, obklopené krásnými hustými jehličnatými stromy typickými pro Vysočinu. Rád bych zde vyzdvihl především personál Borovinky, který byl po celou dobu usměvavý a nápomocný. To se nevidí vždy 🙂
Svatba Mariety a Dominika byla jedna velká párty od začátku až do konce 🙂 Jen se podívejte!

Borovinka Les Resort

Hledáte místo na svatbu uprostřed panenské přírody? Což takhle Borovinka Les Resort?

Ten je díky své strategické poloze v cípu hned tří krajů (Vysočina, Jihomoravský, Pardubický) dostupný ze všech možných míst. Pokud už teď víte, že budete zvát hosty z různých koutů republiky, Borovika Les Resort by určitě měl získat bonusové body.

Jak už z názvu vyplývá, Borovinka Les Resort je obklopen (nejen) hustými lesy, poli a rybníkem. To vám zajistí nejen pohodovou, ničím nerušenou svatbu, ale i úžasnou atmosféru a zákulisí pro novomanželské fotky.

Kdybyste přeci jen chtěli něco víc nevšedního či možná až pohádkového, pak si můžete pro novomanželské fotky zajet buď do nedalekých Žďárských vrchů anebo na přilehlý hrad Pernštejn, který svou krásou potěší snad každého.

Svatbu však můžete mít i plnou akce a soutěžení, jelikož v Borovinka Les Resortu najdete minigolf, beach volejbal, tenis, pétanque, badminton, dětské hřiště a jiná sportoviště.

A teď (možná) to nejdůležitější. Pokud si pro svůj velký den vyberete právě Borovinka Les Resort, pak vězte, že jej budete moct oslavit až s 80 svatebčany.

Navíc velká část z nich bude moct přespat rovnou na místě, když střechu nad hlavou zde nalezne až 54 hostů.

Tak co? Už máte jasno? A jak to máte se svatebním fotografem? Pokud ještě váháte, mrkněte do mého portfolia a pokud se vám fotky zalíbí, určitě me kontaktujte 😉

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba Borovinka Les Resort ?
Svatba Borovinka Les Resort