Svatba vinařství Nosreti

Říjnová veselka Toma a Evy, kompletně konaná ve známém vinařství Nosreti v Zaječí. Ačkoliv se svatba konala skoro v půlce října, obřad jsme zvládli ve venkovních prostorách vinařství. Každopádně skvělé je, že v Nosreti mají pro tyto případy nachystanou i mokrou variantu, která se případně může uskutečnit uvnitř sklepa přímo ve Vinařství. 

Velkou výhodou je rovněž možnost ubytování – Eva s Tomem a většinu jejich svatebčanů byli ubytováni přímo ve vinařství a mini bungalovech v prostorách zahrady vinařství. Samotná hostina a odpolední i večerní program pak proběhl v obrovském sklepu přímo v hloubi vinařství Nosreti. Nutno podotknou, že prostoru bylo i přes čistě interiérovou svatbu k dispozici opravdu hodně! 

Na párové focení jsme s novomanželi Sokolovými vyrazili k novomlýnským nádržím, které jsou od vinařství asi 5 minutek cesty. Podařilo se nám chytit nádherný západ, se kterým jsme v tu dobu vůbec nepočítali, proto jsme vyjeli ještě nad nejznámější zaječské vinařství a nafotili pár krásných západových portrétů ještě tam 🙂

Svatební místo: Vinařství Nosreti, Zaječí

Vinařství Nosreti

Patříte k milovníkům nápoje, na jehož dně se skrývá pravda? Rádi navštěvujete slavnosti vína nebo vinobraní a je to ostatně i ta událost, kde jste se se svou drahou polovičkou seznámili? Pak je místo na svatbu jasné! Je jím vinařství Nosreti Zaječí, které nabízí i možnost ubytování, a to přímo ve vinařství nebo v přilehlých bungalovech. 

Vinařství Nosreti v samém srdci jižní Moravy

Morava, zejména pak jižní Morava, nabízí celou spoustu krásných míst, která jsou jako dělaná pro svatbu. A vinařství Nosreti nacházející se v malebné vinařské obci Zaječí to jen potvrzuje. Místo je lákadlem hlavně pro ty, kteří to mají k vínu blízko. Na svatbu zde však kývnou i ti, kterým víno nechutná, vinařství jim zkrátka učaruje na první pohled. 

A tomu se nemohu divit – rozlehlý areál nabízí neopakovatelné výhledy na celou krásnou Pálavu. Také nabízí pohled na vodní nádrž Nové Mlýny. Právě tyto výhledy často používám jako zátiší svatebních fotografií, ale i okolí vinařství je velmi fotogenické. Všude kolem jsou rozlehlé vinice a historické sklepy. To se svatební fotky fotí doslova samy! 

Skloubení jedinečné atmosféry, uklidňující přírody a moravské tradice

Každému Moravanovi srdce při pohledu na vinařství zaplesá. Možná je to i váš případ. Vinařství Nosreti Zaječí je skloubením jedinečné atmosféry, uklidňující přírody kolem a moravské tradice. Když se k tomu přidají vinné sklepy a vynikající odrůdy oblíbeného nápoje, je ihned jasné, kde se bude svatba konat.

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Líbilo se vám album Evy a Toma? Pokud ano, koukněte na další album z nejznámějšího zaječského vinařství zde.

Jak se vám líbila galerie Svatba vinařství Nosreti ?
Svatba vinařství Nosreti