Svatební info

Emoce pro mě představují stavební kámen fotky. Emoce jsou to, co dělají všední fotky nevšedními. 
Vím, že je to pro vás důležité.

Primárně jsem svatební fotograf z Brna a okolí. Fotím ale prakticky po celé Moravě :-)

Chápu, že vás kromě jiného zajímá cena za mé služby. Zveřejněnou ji tu nemám záměrně.
Je pro mě důležité vědět, že mě na své svatbě chcete jako fotografa, kamaráda a někoho, komu opravdu důvěřujete.
Nechci být jen poskytovatel služby.

Přečtěte si, prosím, informace níže a napište mi nezávaznou poptávku vašeho termínu

01. Můj přístup

Svatební fotky jsou bez výjimky výsledkem spolupráce vás a fotografa. Nejen proto je pro mě důležité porozumět vám a vaší představě a tomu vše podřídit. 

Chci vás poznat, chci s vámi mluvit. Budu moc rád, když se před svatbou uvidíme osobně. Jednou nebo klidně i dvakrát. Rád si s vámi sednu nezávazně na kafe ještě před samotnou rezervací. 

Chci slyšet váš příběh. 

svatebni fotograf brno

Marku, děkujeme za perfektní fotografie ze svatby. Výsledek naprosto předčil i naše nejodvážnější očekávání!

S manželkou jsme nároční zákazníci, zejména co se fotografií týče. Marek si trpělivě vyslechl naši představu a naplnil ji na 120%. Spousta krásných fotek, momentky, fotografie novomanželů rovněž perfektní. Stejně tak barvy a světlo.

Kromě toho musím ocenit velmi osobní přístup, nápomoc úplně ve všem, a nadstandardně vstřícné jednání jak během plánování, tak při realizaci, tak i co se týče následného servisu.

Mariana a Vojta Bardovi, svatba Brno

svatebni fotograf brno

02. Jak fotím

Snažím se být neviditelný a v žádném případě na sebe neupozorňovat. Svatební obřad, gratulace nebo proslov jsou o vás a vašich nejbližších, ne o fotografovi. 

Svatební focení pak dělím na 2 hlavní části – reportážní focení svatebního dne a svatební portréty. Nejsem zastáncem dlouhého portrétního focení. Vaše svatba je jen jedna a den není nekonečný. 

Jako nejlepší model se mi osvědčily 1-2 bloky focení po 15-25 minutách. Napsal jsem o tom i blog, který si můžete přečíst tadyVždy se však snažím vyfotit vás přirozeně, nepózovaně a zároveň chci, abyste si společné focení užili. Je to totiž zpravidla ta část svatebního dne, kdy jste poprvé sami. Vládnou mezi vámi emoce, nadšení. 

A to je ta pravá směs, která dělá skvělé fotky.

svatebni fotograf brno
svatebni fotograf brno
svatebni fotograf brno

03. Co nabízím

Jsem zastáncem názoru, že pro opravdu věrné a úplné zachycení vašeho svatebního dne je vhodné zdokumentovat všechny jeho stěžejní okamžiky. 

Moje svatební balíčky proto začínají na 8 hodinovém focení. 
Co se cestovného týče, je v rámci celé republiky zdarma. Neřeším, jestli budu jako svatební fotograf v Brně nebo v Praze či Jeseníkách :-)

Kromě samotného focení nabízím množství doplňkových služeb:

Fotíte se vy a vaši svatebčané opravdu rádi? Fotobudka je skvělým zpestřením svatby. Provozuji jednoduchou, nenáročnou fotobudku, která nepotřebuje obsluhu. Její sestavení mi zabere 5 minut a fungovat může klidně celé odpoledne.

K fotobudce je rovněž možné připojit tiskárnu.

Zde najdete více informací o fotobudce.

Společně s kameramanem Kryštofem Pršalou společný balíček focení a natáčení svatebního dne. Kryštof dělá krásná, emotivní videa a zaručuji, že svoji práci odvede opravdu dobře.

Více o Kryštofovi a jeho práci najdete zde 

Pokud máte obavy ze svatebního focení nebo chcete fotky ještě před samotnou svatbou, není nic jednoduššího než se domluvit na předsvatebku a focení si vyzkoušet nanečisto.

Fotoknihy jsou skvělým dárkem pro vás či vaše rodiny. Nechávám dělat kvalitní fotoknihy v rozměrech 20×20 či 20×30 cm o 50 stranách od prověřeného tuzemského dodavatele. 

Fotoobrazy jsou na jedné straně skvělým dárkem, na druhé straně ozdobou interiéru. Obrazy na plátně na dřevěném rámu až do velikosti 120×80 cm nechávám dělat u ověřeného tuzemského dodavatele.

svatebni fotograf brno
svatebni fotograf brno
svatebni fotograf brno
svatebni fotograf brno

Marku, fotky jsou naprosto úžasné. Jsem hrozně ráda, že budeme mít takovou vzpomínku a že je z fotek vidět, že si to hosté užívali, tak jak nám pak psali. Naše fotky s Luďou jsou velice dojemné a přirozené a přijde mi, že přesně vystihují naše pocity a radost z toho dne.

Moc ti děkujeme za tvou práci i čas tvou ochotu a vstřícnost to s námi dotáhnout do konce. Musím říct že v takovou spokojenost s fotografem jsem ani nedoufala… doporučím tě všem, co potkám, protože se mi znovu potvrdilo, že jsme na nafocení svatby zvolili toho správného

Míša a Luďa Fojtů

04. Co odevzdávám

Do čtyř týdnů od vaší svatby se můžete při objednání celodenního svatebního balíčku těšit na:

  • Krásné dárkové balení v dřevěné krabičce s dřevěným USB diskem
  • 70 vytištěných fotek ve formátu 10×15 cm
  • 400-600 odevzdaných fotografií na USB disku ve třech verzích (plná velikost, zmenšené, černobílé)
  • Soukromá zaheslovaná on-line galerie s možností přímého objednávání tisků fotek

05. Pojďme do toho společně!

Padli jsme si do oka? 

 

Napište mi i něco o sobě a vašem partnerovi. Ať vím, s kým mám tu čest :-)