Svatby – info

Emoce. Autentičnost. Empatie.

Tohle jsou pro mě klíčová slova při dokumentaci vašeho svatebního dne.

Emoce pro mě představují stavební kámen fotky. Emoce jsou to, co dělají všední fotky nevšedními. 
Vím, že je to pro vás důležité.

01. Můj přístup

Svatební fotky jsou bez výjimky výsledkem spolupráce vás a fotografa. Nejen proto je pro mě důležité porozumět vám a vaší představě a tomu vše podřídit. 

Chci vás poznat, chci s vámi mluvit. Budu moc rád, když se před svatbou uvidíme osobně. Jednou nebo klidně i dvakrát. Rád si s vámi sednu nezávazně na kafe ještě před samotnou rezervací. 

Chci slyšet váš příběh. 

Marku, děkujeme za perfektní fotografie ze svatby. Výsledek naprosto předčil i naše nejodvážnější očekávání!

S manželkou jsme nároční zákazníci, zejména co se fotografií týče. Marek si trpělivě vyslechl naši představu a naplnil ji na 120%. Spousta krásných fotek, momentky, fotografie novomanželů rovněž perfektní. Stejně tak barvy a světlo.

Kromě toho musím ocenit velmi osobní přístup, nápomoc úplně ve všem, a nadstandardně vstřícné jednání jak během plánování, tak při realizaci, tak i co se týče následného servisu.

Mariana a Vojta Bardovi

02. Jak fotím

Snažím se být neviditelný a v žádném případě na sebe neupozorňovat. Svatební obřad, gratulace nebo proslov jsou o vás a vašich nejbližších, ne o fotografovi. 

Svatební focení pak dělím na 2 hlavní části – reportážní focení svatebního dne a svatební portréty. Nejsem zastáncem dlouhého portrétního focení. Vaše svatba je jen jedna a den není nekonečný. 

Jako nejlepší model se mi osvědčily 1-2 bloky focení po 15-25 minutách. Vždy se však snažím vyfotit vás přirozeně, nepózovaně a zároveň chci, abyste si společné focení užili. Je to totiž zpravidla ta část svatebního dne, kdy jste poprvé sami. Vládnou mezi vámi emoce, nadšení. 

A to je ta pravá směs, která dělá skvělé fotky.

01

02

03

04

Pojďme se poznat 

Můžeme si sednout na kafe nebo si zavolat. Zajímá mě vaše svatba! Na oplátku vám ukážu svoji práci, odpovím na vaše dotazy a poradím.

Rezervujete své datum

Jdeme do toho společně? Paráda! Pro rezervaci vašeho data svatby je potřeba mi v první řadě napsat a následně složit zálohu.

Fotím vaši svatbu

Vše co musíte udělat je užít si vaši jedinečnou svatbu od začátku až do konce. Já se postarám o dokumentaci každé minuty vašeho příběhu.

Vaše fotky jsou hotové

Říká se, že jediné co po svatbě zůstane jsou prstýnky a fotky. Prstýnky už máte,  vaše fotky budete mít do 2 týdnů od svatby. Těšte se!

03. Co nabízím

Jsem zastáncem názoru, že pro opravdu věrné a úplné zachycení vašeho svatebního dne je vhodné zdokumentovat všechny jeho stěžejní okamžiky. 

Moje svatební balíčky proto začínají na 8 hodinovém focení.

Kromě samotného focení nabízím množství doplňkových služeb:

 

Pokud máte obavy ze svatebního focení nebo chcete fotky ještě před samotnou svatbou, není nic jednoduššího než se domluvit na předsvatebku a focení si vyzkoušet nanečisto.

Společně s kameramanem Kryštofem Pršalou společný balíček focení a natáčení svatebního dne. Kryštof dělá krásná, emotivní videa a zaručuji, že svoji práci odvede opravdu dobře.

Více o Kryštofovi a jeho práci najdete zde 

Fotíte se vy a vaši svatebčané opravdu rádi? Fotobudka je skvělým zpestřením svatby. Provozuji jednoduchou, nenáročnou fotobudku, která nepotřebuje obsluhu. Její sestavení mi zabere 5 minut a fungovat může klidně celé odpoledne.

K fotobudce je rovněž možné připojit tiskárnu.

Více informací o mé fotobudce najdete na www.panbudka.cz

Fotoknihy jsou skvělým dárkem pro vás či vaše rodiny. Nechávám dělat kvalitní fotoknihy v rozměrech 20×20 či 20×30 cm o 50 stranách od prověřeného tuzemského dodavatele. 

Fotoobrazy jsou na jedné straně skvělým dárkem, na druhé straně ozdobou interiéru. Obrazy na plátně na dřevěném rámu až do velikosti 120×80 cm nechávám dělat u ověřeného tuzemského dodavatele.

Když jsme vybírali svatebního fotografa, byl to nelehký úkol. Nikdy jsme se s Markem nepotkali a přesto jsme do něj vložili naši důvěru.

Rychlá domluva, profesionalita a energický přístup nás utvrdil v tom, že jsme se rozhodli správně. Děkujeme za krásné fotky, nápady během focení a vtipné chvíle, které z focení udělalo zábavu.

Jana a Marek Serbanovi

04. Co odevzdávám

Do dvou týdnů od vaší svatby se můžete při objednání celodenního svatebního balíčku těšit na:

  • Krásné dárkové balení v dřevěné krabičce s dřevěným USB diskem
  • 70 vytištěných fotek ve formátu 10×15 cm
  • 400-600 odevzdaných fotografií na USB disku ve třech verzích (plná velikost, zmenšené, černobílé)
  • Soukromá zaheslovaná on-line galerie s možností přímého objednávání tisků fotek

05. Pojďme do toho společně!

Padli jsme si do oka? 

Napište mi nezávaznou poptávku vašeho termínu.

Nezapomeňte mi napsat co nejvíce informací o vaší svatbě. Zajímá mě to a záleží mi na tom,
aby vše z mojí strany probíhalo dle vašich představ.
Napište mi i něco o sobě a vašem partnerovi. Ať vím, s kým mám tu čest :-)