Svatba Zámek Kroměříž

Hlavní dění se již od brzkých ranních hodin odehrávalo v Hotelu U Zlatého Kohouta, která leží bezprostředně na hlavním kroměřížském náměstí. Na obřad se všichni svatebčané napříč náměstím přesunuli do asi 300 metrů vzdáleného kroměřížského zámku. Samotný svatební obřad se odehrál ve známé přízemní komnatě Sala Terrena. Pro mě jako fotografa se jednalo o poměrně nezvyklé místo, o to více jsem si jeho focení užil!

Po svatebním obřadu následoval slavnostní oběd a odpolední i večerní zábava opět v Hotelu U Zlatého Kohouta, jehož interiérové prostory byly pro tuto svatbu o cca 60 lidech skvěle dostačující. Navíc jsme měli permanentní přístup na střešní terasu, odkud je nádherný výhled!

Portrétní svatební focení jsme s novomanžely Markem a Jančou zvládli v přilehlém zámeckém areálu zámku Kroměříž a také v areálu hlavního nádraží. Netradiční, ale skvělé focení!

Večerní program skvěle okořenila cimbálová muzika Pavla Růžičky z Kyjova, navíc jsem měl tu čest spolupracovat s fantastickým kameramanem Kryštofem Pršalou

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Svatba Zámek Kroměříž