Svatba Vinařství U Kapličky

Vinařství U Kapličky je obrovský komplex, ubytovat tedy všechny hosty z vaší svatby není v žádném případě problém. Pro ranní přípravy nevěsty je k dispozici prostorný apartmán, který využila i Vendy se svými družičkami. 

K obřadu lze využít nejméně 3 místa. Vendy s Vojtou šli cestou jistoty a proti případnému dešti se schovali se svými svatebčany do sklepních prostorů vinařství. Nutno podotknout, že obřad měl díky decentnímu osvětlení skvělou atmosféru.

Oběd a odpolední i večerní program se odehrával v salonku s průchodem do dalšího sklepa, který nám byl rovněž přístupný.

Nespornou výhodou Vinařství U Kapličky je fakt, že pro dobré portrétní fotky není potřeba jezdit daleko. Na všechny strany vedou z vinařství krásné vinohrady a pokud celý objekt obejdete, naskytne se vám nádherný výhled na dominantu tohoto kraje – Pálavu. S Vendy a Vojtou jsme vyběhli na 30 minutové focení a i během takto krátké doby jsme stihli nafotit hromadu krásných fotek. 

Jen koukněte! 

Svatební místo: Vinařství U Kapličky, Zaječí

Místo, kde na vás dýchne Pálava

Pokud nejste zdejší a Vinařství u Kapličky se vám zdá povědomé, šestý smysl vás neklame. Přesně tady se před 13 lety natáčel film Bobule. Od té doby se ovšem areál podstatně rozrostl, takže dnes pojme i opravdu velkou svatbu. Takový svatební den ve vinařství má všechno, co si budete přát – perfektní prostory, dostatek ubytovacích kapacit, okolí zdobí vinohrady a z povzdálí na vás kouká můj nejoblíbenější kopec, Pálava.  

Ve vinařství si den skutečně nakonfigurujete podle sebe, aby vše sedělo vašim představám. Obřad se může konat na třech místech, a to buď ve svatební rotundě, na nádvoří nebo ve svatebním altánu. Máte tedy možnost venkovního obřadu pod širým nebem, což je v posledních letech velice žádaná varianta, ale v případě deště se také můžete schovat dovnitř. Z vlastní zkušenosti vím, že nevěsty se počasí stále dost obávají, a kolikrát dojde společně s deštěm i na slzy smutku. Já to ale takto černě nikdy nevidím, naopak. Svatba déšť rozhodně nezkazí! Jen je třeba s touto variantou dopředu počítat. Proto je na svatbě ve Vinařství U Kapličky skvělé, že je zde i mokrá varianta obřadu, odehrávající ve sklepních prostorách. A taková atmosféra sklepa rozhodně není vůbec špatná, jemné osvětlení tomu dodává správnou intimitu, a tak je vše i přes nepřízeň počasí vždy na jedničku. 

Afterparty se pak může také konat uvnitř i venku. Musíte ale myslet na to, že na venkovní prostory platí omezení, a to „noční klid“ začínající 22. hodinou. Svoje boty tedy můžete protančit až do samého rána, ale musíte se přesunout dovniř. Bez problémů se tu pak samozřejmě i všichni vyspíte, Vinařství U Kapličky disponuje dostatečnými množstvím pokojů, speciální apartmá pro novomanžele nevyjímaje. 

Nedáte dopustit na jižní Moravu vinné sklepy? Pak by vás mohlo také zajímat, jak může vypadat svatba v Hotelu Zámek Čejkovice.

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba Vinařství U Kapličky ?
Svatba Vinařství U Kapličky