Svatba v Kurdějově u Hustopečí

Pokud hledáte příjemný svatební areál v centru Jižní Moravy, je pro vás Kurdějov tou pravou volbou. Svatba Janči a Ondry se odehrávala v samotném centru vsi v nově zrekonstruovaném areálu kolem tamější sokolovny. Rozhodně se jedná o nejlepší místo pro svatbu v Kurdějově a blízkém okolí. Obřad si navíc můžete naplánovat ve známém mandloňovém sadu, stejně jako Janča s Ondrou. Na párové focení je v okolí množství míst, my vyrazili na farmu Ovčí terasy, každopádně skvělý je i například kopec Kamenný vrch nad Kurdějovem 🙂 Tahle svatba v Kurdějově se opravdu vydařila! Jen koukněte!

Další dodavatelé:
Květiny: Lucija Decor
Kadeřnice: I-visage
Líčení: I-visage

Svatba v Kurdějově u Hustopečí

Rádi byste měli svatbu na menší vesnici v jihomoravském kraji? Co takhle Kurdějov ležící nedaleko Hustopečí? Nebojte se, Kurděje už v této vesničce dávno vymýtili! Právě naopak, dnes se tato malá obec věnuje turismu, wellness a právě svatbám a jiným oslavám.

V první řadě se podívejme na místo hostiny, jelikož na té budete trávit nejvíce času. Doporučit vám můžu místní hotel Kurdějov, který má k dispozici prostorný areál, díky němuž zvládne uspořádat opravdu velké svatby.

Velký konferenční sál pojme až 100 osob, přičemž slavnostní dojem této místnosti dodává výrazný červený koberec doprovázený honosnými lustry na stropech. Pokud by vám to nestačilo, zkuste rovnou hotelovou restauraci, do níž usadíte až 130 hostů. Ta je navíc zdobena krásnými vinařskými dekoracemi.

Pokud byste přímo na místě chtěli mít i obřad, pak pozvěte klidně i 200 veselých přihlížejících. A nezapomínejme ani na to, že jedna z hotelových budov se jmenuje Vinař. Ne náhodou. V nabídce jsou vynikající místní vína. A co si budem, víno na svatbu prostě patří! Tak proč si nedopřát to nejlepší rovnou od zdroje? 😊Míst na novomanželské focení je v okolí hned několik. Již zmiňovaný gotický kostelík, rozkvetlý mandloňový sad či místní vinice. A s focením vám můžu pomoct třeba já. Mrkněte na moji práci. Pokud se vám zalíbí, určitě mě kontaktujte a domluvíme se na případné spolupráci 😊

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba v Kurdějově u Hustopečí ?
Svatba v Kurdějově u Hustopečí