Svatba Ovčí Terasy Němčičky

Ilča a Chris si vybrali pro svoji menší svatební oslavu farmu Ovčí Terasy nedaleko jihomoravských Němčiček. Ovčí Terasy nedávno převzali noví majitelé a od té doby jen kvetou 🙂 Prostředí je nádherné, areál je obrovský a odříznutý od zbytku civilizace. Bezprostředně sousedí s lesem. Zkrátka svatba na Ovčích Terasách za to rozhodně stojí! Více informací o Ovčích Terasách mám tady.

Ovčí Terasy

Přáli byste si svatbu daleko od ruchu velkoměsta uprostřed luk a hájů? Pak vám můžu rozhodně doporučit Ovčí Terasy ležící na severu břeclavského kraje. Nenechte se ale zmást. Toto místo není jen skvěle umístěné. Hostitelé vám i výborně navaří a to navíc ze surovin od místních farmářů a řezníků. A abyste měli servis kompletní, tak vás i s radostí ubytují.

Přespat můžete v glampingových stanech či jednom ze sedmi dvoulůžkových pokojíků. Ty se nachází v horní části hotýlku a to mi věřte, že není nad to se po slavnostním dni probudit, uvědomit si, že už jste svoji a k tomu mít rozhled na překrásné sady, louky, a pole.

Nepředbíhejme ale a vraťme se k plánování svatby. Úsměv na rtu vám určitě vykouzlí i dřevěná stodola, která je jako stvořená pro tančení, posezení u sklenky něčeho dobrého a užívání si nádherných přírodních panoramat. Nevšední zážitek vám zajistí i možnost návštěvy domácí zvířeny, kterou majitelé chovají.

Dokonce ani pro svatební fotky nemusíte jezdit daleko. Stačí se prostě porozhlédnout kolem sebe a příroda sama vám otevře katalog plný možností.Věřím, že pokud plánujete menší či střední svatbu uprostřed přírody, pak už máte vybráno. A musím přiznat, že se vám vůbec nedivím. Ovčí Terasy jsou prostě idylka 😊

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba Ovčí Terasy Němčičky ?
Svatba Ovčí Terasy Němčičky