Svatba v kostele Svaté Anny v Bořeticích

Krásná jihomoravská svatba Míši a Jirky. Obřad proběhl v bořetickém kostele u Svaté Anny, následná hostina a posezení potom v Hotelu Kraví Hora v Bořeticích. Vše bylo pro svatbu skvěle nachystáno a připraveno a obsluha v Hotelu Kraví Hora nezklamala, jako vždy!

Svatební místo: Hotel Kraví Hora Bořetice

Svatba v kostele

I když jsou hitem posledních let spíše svatby v romantických stodolách kousek za městem, stále se najde velké procento snoubenců, kteří nedaří dopustit na tradiční svatbu v kostele. Bylo by mylné se domnívat, že takové obřady jsou stereotypní a nijak fotogenické. Je třeba si uvědomit, že Česká republika ukrývá tolik nádherných kaplí, kde si lze slíbit dlouhotrvající lásku. A řada z nich je pastvou pro oko. 

Vyberte si kostel a ideální termín

Jak již bylo zmíněno, i svatba v kostele se může nést v romantickém, příjemném duchu. Stačí si vybrat ten správný kostel, který nemusí být nutně tím, jenž se nachází v těsné blízkosti vašeho bydliště. Ať už je vašemu srdci blízká sousední kaple nebo kostel na jihu Moravy, termín si vždy domluvte nejen na tomto místě, ale i s oddávajícím knězem nejpozději tři měsíce před svatbou.

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba v kostele Svaté Anny v Bořeticích ?
Svatba v kostele Svaté Anny v Bořeticích