Svatba zámek Křtiny

Svatba v kostele Křtiny

Křtiny, malé město na jihu Moravy, v sobě skrývají více než jen kouzelný historický kostel. Nedávno jsem měl tu čest fotografovat svatbu právě zde.Křtiny jsou bohaté na historii a mají výjimečný kostel, který přiláká pozornost nejen svatebních párů.

Zámek Křtiny: Krásná kulisa pro svatbu a portrétnífotografie

Po svatebním obřadu v kostele Křtiny následovala recepce na nádherném zámku Křtiny. Zámek leží nedaleko kostela a je dalším historickým pokladem tohoto místa. Jeho impozantní architektura a rozlehlá zahrada tvoří působivou kulisu pro svatební oslavy a portrétní fotografie.

Jedna z výhod svateb v Křtinách je ta, že pro párové portréty nemusíte nikam daleko cestovat. Odpoledne jsme strávili fotografováním přímo v areálu u kostela, kde jsme využili historické detaily a atmosféru tohoto místa. Večer jsme se přesunuli do zámecké zahrady, kde nám vyšel krásný západ slunce. To vše přispělo k vytvoření nádherných svatebních fotografií plných lásky a štěstí.

Vytvořte svůj unikátní příběh ve Křtinách

Pokud hledáte místo pro svou svatbu, které kombinuje historii a krásu, Křtiny jsou skvělou volbou. Kostel Křtiny a zámek Křtiny vytvoří nezapomenutelnou atmosféru pro váš velký den. A jako svatební fotograf vám mohu pomoci zachytit každý důležitý okamžik.

Pokud jste zaujati touto myšlenkou a hledáte svatebního fotografa pro svou svatbu v Křtinách, neváhejte mě kontaktovat. Rád bych byl součástí vašeho svatebního příběhu a zachytil jedinečné momenty, které budou trvat celý život.

Jak se vám líbila galerie Svatba zámek Křtiny ?
Svatba zámek Křtiny