Svatba Vodní mlýn Nejdek

Okolí jihomoravské Lednice je obecně nádherné prostředí, protkané řekou Dyjí a jejími rameny. Vodní mlýn Nejdek je (zatím) spíše méně známé svatební místo, což je podle mě velká škoda 🙂 Mlýn má obrovský pozemek a nezapomenutelnou atmosféru. Obřad lze uspořádat hned pár set metrů od mlýna (což je stále jeho pozemek) na soutoku dvou potůčků, opravdu kouzelné místo.
Párové portréty lze rovněž zvládnout kompletně v areálu Vodního mlýnu Nejdek, což je velká výhoda. Svatba Martiny a Honzy se opravdu povedla, malou třešničkou na dortu je mimo jiné i místo pro svatební noc – dobová maringotka z minulého století. Opravdová stylovka 🙂

Svatba zámecký mlán Nejdek u Lednice

Možná by vás to na první dobrou nenapadlo, ale zámecký mlýn Nejdek kdysi patřil samotným Lichtenštejnům, kteří českému království vládli několik století. Jejich bohatství se na mlýnu jednoznačně projevilo, když už na první pohled zaujme svou osobitou barokní architekturou.

I okolí zámeckého mlýna je malebné, jelikož se nachází uprostřed přírody s paloučky, lesy a rameny řeky Dyje. To, že nejde o jen tak ledajakou přírodu, potvrzuje i fakt, že Lednicko-valtický areál je zapsán mezi světové kulturní dědictví UNESCO. A tento krásný mlýn je samozřejmě jeho součástí.

Přirozeně se tak nabízí myšlenka využití mlýnu nejen pro hostinu, nýbrž i pro svatební obřad a novomanželské focení. Velkou výhodou totiž je, že můžete všechno zvládnout na jednom místě a nebudete muset nikam složitě přejíždět. Zbyde vám tak více času na slavení vašeho velkého dne s rodinou a přáteli.

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba Vodní mlýn Nejdek ?
Svatba Vodní mlýn Nejdek