Svatba Vodní mlýn Nejdek

Okolí jihomoravské Lednice je obecně nádherné prostředí, protkané řekou Dyjí a jejími rameny. Vodní mlýn Nejdek je (zatím) spíše méně známé svatební místo, což je podle mě velká škoda 🙂 Mlýn má obrovský pozemek a nezapomenutelnou atmosféru. Obřad lze uspořádat hned pár set metrů od mlýna (což je stále jeho pozemek) na soutoku dvou potůčků, opravdu kouzelné místo.
Párové portréty lze rovněž zvládnout kompletně v areálu Vodního mlýnu Nejdek, což je velká výhoda. Svatba Martiny a Honzy se opravdu povedla, malou třešničkou na dortu je mimo jiné i místo pro svatební noc – dobová maringotka z minulého století. Opravdová stylovka 🙂

Další dodavatelé:
Svatební šaty: svatební salon Miris, Břeclav
Kadeřnice: Viktorie Kanalasová, Velké Bílovice
Líčení: Viktorie Kanalasová, Velké Bílovice
Hudba: DJ Captain Sound

Svatba zámecký mlán Nejdek u Lednice

Toužíte po svatbě na královském panství, ale nechcete kvůli ní vyprázdnit celou pokladnici? Co takhle zámecký mlýn Nejdek u Lednice?

Možná by vás to na první dobrou nenapadlo, ale zámecký mlýn Nejdek kdysi patřil samotným Lichtenštejnům, kteří českému království vládli několik století. Jejich bohatství se na mlýnu jednoznačně projevilo, když už na první pohled zaujme svou osobitou barokní architekturou.

I okolí zámeckého mlýna je malebné, jelikož se nachází uprostřed přírody s paloučky, lesy a rameny řeky Dyje. To, že nejde o jen tak ledajakou přírodu, potvrzuje i fakt, že Lednicko-valtický areál je zapsán mezi světové kulturní dědictví UNESCO. A tento krásný mlýn je samozřejmě jeho součástí.

Přirozeně se tak nabízí myšlenka využití mlýnu nejen pro hostinu, nýbrž i pro svatební obřad a novomanželské focení. Velkou výhodou totiž je, že můžete všechno zvládnout na jednom místě a nebudete muset nikam složitě přejíždět. Zbyde vám tak více času na slavení vašeho velkého dne s rodinou a přáteli.

A pokud stojíte o tradiční svatbu se vším všudy, pak vám rozhodně udělá radost, že přespat můžete přímo na místě v dobové, dřevěné maringotce z minulého století.Že už si představujete svoji královskou veselici na Zámeckém mlýnu v Nejdku? Vůbec se vám nedivím! I mě toto místo velice nadchlo. Možná vám ale ještě schází svatební fotograf. V tom případě vás s radostí odkážu k ukázce své práce. Pokud vás zaujme, určitě se mi ozvěte a domluvíme detaily případné spolupráce 😉

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba Vodní mlýn Nejdek ?
Svatba Vodní mlýn Nejdek