Svatba Vinařský dům Dominant Rakvice

Dlouho jsem si přál fotit pravou zimní svatbu, což se mi konečně splnilo s Valerií a Ondrou v Čejkovicích a Vinařském domě Dominant v Rakvicích 🙂
Většina z nás je teplomilných, a aby se potkal pár, kdy mají oba raději zimní podnebí, už je docela náhoda. Na druhé straně skýtá zimní svatba mnoho výhod – jako jednu z hlavních považuji obrovské možnosti, co se volby dodavatelů týče. Drtivá většina svateb se uskuteční v létě, proto je velká šance, že vaši dodavatelé budou mít v zimě volno a budou o to vděčnější, že si je na svatbu najmete.

Dominant v Rakvicích je krásné, dominantní (jak už napovídá název) místo uprostřed vinohradů v srdci Jižní Moravy. Toho dne nám nádherně vyšlo počasí – ráno sněžilo a odpoledne vyšlo krásné slunce 🙂 Svatba to byla opravdu veselá, parťákem mi byl skvělý kameraman a kamarád Kryštof Pršala a hudby se zhostila moje oblíbená dvojice z Čejkovic Vašek (alias Víťův Brácha) s Hankou. Lepší kombinace kamarádů na svatbě být nemohla! 🙂 Tahle svatba ve Vinařském domě Dominant v Rakvicích byla skvělá!

Další dodavatelé:
Kameraman: Kryštof Pršala
Svatební šaty: Kabelková Oplocká
Květiny: Martina Balátová
Kadeřnice a vizážistka: Lucie Ivičičová
Hudba: Václav Otáhal, Hanka Špittová

Dominant Rakvice

Jste vinaři tělem i duší hledající místo na svatební hostinu? Pak vás bezesporu nadchne hotel Dominant v Rakvicích. Toto místo nabízí ideální mix krásných prostor, snadné dostupnosti, malebných panoramat, skvělých vín z místních vinic a mnoho dalšího.

Toto místo je pohledné zvenčí a uvnitř je snad ještě hezčí. Vstupní hala s točitým schodištěm doprovázena sloupy vám určitě padne do oka. Hostinu můžete uskutečnit buď ve vinném sklípku, který je tradičně zařízený a pojme až 150 svatebčanů. Kdyby vám to náhodou nestačilo, pak se můžete těšit na sál o kapacitě 180 osob. Plánujete-li menší svatbu, k dispozici vám bude i polootevřená terasa pro 30 lidí.

Hotel Dominant v Rakvicích je prostě ideální směsice všeho, co na svatbě chcete mít. V areálu jsou navíc na pořádání svateb zvyklí, tudíž vám vyjdou vstříc ve všech potřebách a tužbách.

Výhodou je i samotné umístění Rakvic nedaleko dálnice, což usnadní příjezd na hostinu všem hostům. Lokalit pro svatební focení je k dispozici hned několik. Je-li vaší láskou nejen váš partner (či vaše partnerka), ale i víno, doporučuju procházku ve vinici, která fotkám dodá netradiční šmrnc. Vyjet se dá i k nedaleké nádrži Vodní Mlýny, jež svou třpytivou hladinou podtrhnou veselí vašich fotek. Neméně krásně mohou vyniknout i vrcholky Pálavy, které jsou také, co by kamenem dohodil.

Jistě oceníte i možnost ubytování přímo v Dominantu pojímajícím až 107 hostů. Stejně dobře je na tom i místní kuchyně a vína, když zde pořádají nejen svatby, ale několikrát do roka i populární gastro večery a vinné degustace. Mimochodem, degustace vín je vlastně super zpestření svatebního odpoledne, co říkáte? 😊 

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Slideshow fotek

Jak se vám líbila galerie Svatba Vinařský dům Dominant Rakvice ?
Svatba Vinařský dům Dominant Rakvice