Svatba Velké Bílovice

Velké Bílovice představují samotné vinařské srdce Jižní Moravy. Město s krásnou a nezapomenutelnou atmosférou, obehnané vinohrady.
Kristýnka a Pepa si pro svoji svatbu vybrali nově zrekonstruovaný kulturní dům v Bílovicích. Nutno podotknout, že místo je hezké a obsluha fungovala na 1* Byla to párty od začátku do konce 🙂
Když máte svatbu ve Velkých Bílovicích, automaticky se jako místo k focení nabízí tamější ikonická kaplička Hradištěk. Na párové focení jsme tedy vyrazili na Hradištěk a taky do „bájného lesa“ ve Velkých Bílovicích – přímo pod Hradištkěm. Díky tomu, jak špatné místo jsem vybral, jsme se víc smáli než fotili. Vyšlo nám ale skvělý světlo a fotky stojí za to 🙂 Na svatbě jsem se opět (toho roku už potřetí) potkal s Vaškem alias Víťův brácha společně s Hankou Špittovou (Hanka má boží hlas).

Kulturní dům Velké Bílovice

Hledáte prostorné místo pro větší svatbu na Jižní Moravě a zároveň chcete, aby na ni s lehkostí dojel i strýček ze severu Čech? Pak není nic snazšího než vám doporučit Kulturní dům ve Velkých Bílovicích.

Možná se zdráháte, že byste raději „slavnostnější“ místo, než je kulturák. Nenechte se zmást názvem. Kulturní dům ve Velkých Bílovicích je totiž zrekonstruovaný a jeho nový „facelift“ se opravdu povedl. Pokud jste nedočkaví, klidně se mrkněte na přiložené fotky. Jestli ale ještě chvíli vydržte, tak si poslechněte, proč pro vaši hostinu doporučuji právě toto místo.

Kapacita je opravdu obří, když pojme více než 600 osob. Pozvat tedy opravdu můžete celou rodinu z desátého kolena, kamarády, kolegy,…

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Jak se vám líbila galerie Svatba Velké Bílovice ?
Svatba Velké Bílovice