Svatba Statek Heřmanice

Statek Heřmanice

Krásně zrekonstruovaný statek na okraji malinké vesničky Heřmanice v kraji Vysočina. Statek nabízí velký uzavřený areál s ubytováním, stodolou pro hostinu včetně tanečního parketu a dalším menším přístřeškem pro občerstvení. Vše chytře situované okolo hlavního nádvoří statku. Přímo za statkem se pak nachází ovocný sad, který poslouží jako skvělá kulisa pro obřad nebo portrétní focení.

Pokud si rádi vše zařídíte na vaší svatbě po svém a hledáte hezké místo na svatbu, pak určitě čtěte dále. Statek v Heřmanicích je totiž místem, kde se fantazii meze nekladou a celou svatbu si budete moct zorganizovat sami až do posledního detailu.

statek hermanice svatba

statek hermanice svatba
statek hermanice svatba

Celý svatební den na statku

Statek Heřmanice je jedno z těch míst, ze kterého v průběhu vaší svatby nemusíte odjíždět, pokud nebudete chtít. Kompletní svatba od příprav, obřad, oběd, focení až po odpolední i večerní zábavu se může odehrát v jednom areálu.

Hostinu si s vámi bude moct vychutnat až 80 hostů, což už zaručí celkem velkou svatbu. Z toho téměř polovina najde nocleh přímo na místě, čímž vám odpadne starost se zařizováním a více času strávíte se svými nejbližšími.

vagnerovi
vagnerovi

vagnerovi

Svatba Bety a Jardy

Na statku v Heřmanicích jsem naposledy fotil svatbu Alžběty a Jardy. Ti si statek vybrali jako zázemí pro svůj celý svatební den, vyjma obřadu. Na ten jsme přejížděli do nedalekého kostela. Den plný emocí nabral intenzivně hlavně ve večerních hodinách, které dokázali všichni zúčastnění přetavit v opravdu skvělou svatební párty. S kamarádem Kryštofem Pršalou, který na svatbě natáčel, jsme nevěděli, kde dřív fotit a točit. Mimochodem – pokud hledáte sehrané duo fotografa a kameramana, neváhejte kouknout na náš společný balíček.

Jen se přesvědčte na fotkách níže. Pokud byste chtěli s čímkoliv ohledně statku Heřmanice či svatebního focení poradit, neváhejte se na mě obrátit, moc rád vám pomohu.

Jak se vám líbila galerie Svatba Statek Heřmanice ?
Svatba Statek Heřmanice