Svatba Penzion Buchlovský dvůr

Nikča s Tomem si pro svoji svatbu vybrali krásný areál Penzionu Buchlovský dvůr, který se nachází (jak název napovídá) přímo pod legendárním hradem Buchlov nedaleko Uherského Hradiště. Svatba to byla veselá od začátku až do konce. Jak řekl můj parťák kameraman Kryštof – Nikdy nevěř meteorologům! Tohle motto by si Nikča s Tomem mohli po svatbě nechat klidně vytetovat :D Celý týden to vypadalo, že proprší komplet víkend, nakonec ale bylo počasí naprosto na jedničku. Vyšly nám z toho i tyhle nádherný večerní portréty přímo na louce pod Penzionem Buchlovský dvůr, kdy slunce a mraky na obloze doslova čarovaly.

Večerní focení by se dalo považovat za samostatnou disciplínu.
Prskavky jsou trend a občas to se svatebčany v plném víru zábavy není úplně jednoduché zorganizovat. Tady se přihodil jiný příběh – kluky zapalovače nenapadlo nic lepšího než zapálit trs asi 40 prskavek najednou za pomoci hořícího líhu… inu.. kdo by to čekal – z prskavek se stala ohnivá koule a čas hoření se z plánovaných 3 minut stáhl asi na 3 sekundy, načež jsme málem zapálili celý Penzion Buchlovský Dvůr. Naštěstí měla Nikča naskladněno prskavek minimálně na další dvě svatby a prskali jsme vesele dál :-)

Party by vydala na samostatnou kapitolu. A jak se mně osobně potvrdilo už na několika svatbách, večerní veselí stmeluje napříč generacemi! Svoje místo ve výběru fotek si tedy zcela právem získal svatební děda, kterého všichni celý den registrovali jen opírajícího se o své berle. Jakmile se ale napříč Penzionem Buchlovský Dvůr rozjela večerní zábava a zazněl pořádný novodobý beat, k překvapení všech berle začaly lítat vzduchem :-D Děda s sebou navíc strhnul další nadšence a za chvíli s ním pařila půlka svatby. Po tomhle mejdanu už mu ty berle doma těžko někdo uvěří. Svatební otec ho na závěr počastoval slovy „podívejte se na něj po celým dnu.. simulant!“ Jednoduše nezapomenutelný!

Dodavatelé:
Kameraman: Kryštof Pršala
Svatební šaty: Svatební salon Svatka
Květiny: Kytka jako Brno
Kadeřnice: Iveta Jursová
Líčení: Iveta Jursová
Hudba: DJ Morphy

Penzion Buchlovský dvůr

Chcete mít svatbu jako z pohádky? Pak není nic snazšího než si zajistit hostinu na Buchlovském dvoře ležícím poblíž královského hradu ze třináctého století zvaného Buchlov.

Že je vám hrad Buchlov povědomý? Nedivím se. Znát ho můžete třeba z pohádky O statečném kováři v hlavní roli s Pavlem Křížem anebo z legendárních Četnických humoresek. A kdyby vám hrad nestačil, vězte že v přilehlých Buchlovicích se nachází překrásný zámek, jež může sloužit jako ideální místo pro obřad. Teď už ale zpátky k samotnému místu hostiny.

Chtělo by se říct, že Penzion Buchlovský dvůr je all-in-one místem. Tedy že najdete všechno, co potřebujete, na jednom místě. Hostinu můžete uspořádat třeba v uzavřené zahradní pergole, do které se pohodlně vejde až 75 svatebčanů. K dispozici je vám však i menší salonek, jež pojme 40 hostů. Ten je vhodný pro menší svatby nebo svatby v chladnějším období.

Samozřejmostí je i zajištění jídla přímo na místě. K dispozici vám navíc může být i živá hudba či řízená ochutnávka místních vín. Skvělé je, že v Buchlovském dvoře naleznete i střechu nad hlavou a nebudete unavení po celém dni muset přejíždět nikam daleko. Mimochodem čas strávený přejížděním se dá ušetřit i tím, že budete mít obřad přímo na paloučku u Penzionu Buchlovský dvůr.

V parních letních dnech vás určitě potěší přítomnost chladného rybníčku. Menším svatebčanům úsměv na tváří rozzáří poníci, kteří jsou zde často nachystáni k projížďkám.Teorie je sice důležitá, ale nejlepší představu si uděláte, když se mrknete níže na fotky ze svatby Nikči a Toma. Ti se báli o počasí, ale nakonec všechno vyšlo na jedničku s hvězdičkou a všichni jsme si užili parádní svatbu! Pokud sami sháníte fotografa a fotky se vám zalíbí, určitě se mi ozvěte a můžeme se domluvit na případné spolupráci 😊

Jak se vám líbila galerie Svatba Penzion Buchlovský dvůr ?

Další svatební příběhy

Svatba Penzion Buchlovský dvůr