Svatba Penzion Buchlovský dvůr

Nikča s Tomem si pro svoji svatbu vybrali krásný areál Penzionu Buchlovský dvůr, který se nachází (jak název napovídá) přímo pod legendárním hradem Buchlov nedaleko Uherského Hradiště. Svatba to byla veselá od začátku až do konce. Jak řekl můj parťák kameraman Kryštof – Nikdy nevěř meteorologům! Tohle motto by si Nikča s Tomem mohli po svatbě nechat klidně vytetovat. Celý týden to vypadalo, že proprší komplet víkend, nakonec ale bylo počasí naprosto na jedničku. Vyšly nám z toho i tyhle nádherný večerní portréty přímo na louce pod Penzionem Buchlovský dvůr, kdy slunce a mraky na obloze doslova čarovaly.

Dodavatelé:
Kameraman: Kryštof Pršala
Svatební šaty: Svatební salon Svatka
Květiny: Kytka jako Brno
Kadeřnice: Iveta Jursová
Líčení: Iveta Jursová
Hudba: DJ Morphy

Penzion Buchlovský dvůr

Že je vám hrad Buchlov povědomý? Nedivím se. Znát ho můžete třeba z pohádky O statečném kováři v hlavní roli s Pavlem Křížem anebo z legendárních Četnických humoresek. A kdyby vám hrad nestačil, vězte že v přilehlých Buchlovicích se nachází překrásný zámek, jež může sloužit jako ideální místo pro obřad. Teď už ale zpátky k samotnému místu hostiny.

Chtělo by se říct, že Penzion Buchlovský dvůr je all-in-one místem. Tedy že najdete všechno, co potřebujete, na jednom místě. Hostinu můžete uspořádat třeba v uzavřené zahradní pergole, do které se pohodlně vejde až 75 svatebčanů. K dispozici je vám však i menší salonek, jež pojme 40 hostů. Ten je vhodný pro menší svatby nebo svatby v chladnějším období.

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Svatba Penzion Buchlovský dvůr