KD Velké Bílovice

zechmeisterovi websize

Velké Bílovice, Břeclavsko

Web

Až 200+ svatebčanů

0 lůžek

Hledáte prostorné místo pro větší svatbu na Jižní Moravě a zároveň chcete, aby na ni s lehkostí dojel i strýček ze severu Čech? Pak není nic snazšího než vám doporučit Kulturní dům ve Velkých Bílovicích.

Možná se zdráháte, že byste raději „slavnostnější“ místo, než je kulturák. Nenechte se zmást názvem. Kulturní dům ve Velkých Bílovicích je totiž zrekonstruovaný a jeho nový „facelift“ se opravdu povedl. Pokud jste nedočkaví, klidně se mrkněte na přiložené fotky. Jestli ale ještě chvíli vydržte, tak si poslechněte, proč pro vaši hostinu doporučuji právě toto místo.Kapacita je opravdu obří, když pojme více než 600 osob. Pozvat tedy opravdu můžete celou rodinu z desátého kolena, kamarády, kolegy…. Rozumíte, kapacita je obří a když se do jejího zaplnění nevlezete, vůbec to nevadí. Zbytek prostoru můžete využít na tanec, hry, či jakoukoliv jinou zábavu.Jižní Morava je navíc krásné místo plné scenérií, takže o výběr místa na svatební focení nebude nouze. Doporučit vám můžu třeba Hradištěk.

Jako třešničku na dortu ještě zopakuju, že slunné Velké Bílovice se nachází nedaleko sjezdu z dálnice. Zároveň jsou dost daleko na to, aby k vám nedolehl ruch automobilů. Myslím si, že právě tato kombinace je pro velké svatby ideální. Dojet může opravdu kdokoliv odkudkoliv a krásně k vám trefí.