Mlýn Horky svatba

Svatba novomanželů Krejčích proběhla na Mlýně Horky, který představuje nádherné místo na svatbu v soukromí, jen s přáteli a rodinou. 

Už po příjezdu do místa svatby bylo zřejmé, že vše je skvěle připravené a nachystané na pořádnou veselku. Zaparkovat u mlýna není žádný problém. U malého lesíka za objektem probíhá venkovní obřad krytý před poledním sluncem korunami stromů. Pro svatební hostinu mají v Mlýně Horky na dvorku nachystaný velký stan, bezprostředně navazující na taneční parket. Nutno uznat, že ten byl na svatbě Radky a Kuby využit dosyta! Byla to pořádná divočina! 🙂

Na párové focení jsme nemuseli jezdit daleko, což vždy velmi ocením. Svatební den utíká neskutečně rychle a není nic horšího než strávit hodiny v autě cestováním za focením. V bezprostředním okolí mlýnu jsou 3 rybníky, které jsme společně s přilehlými loukami nedaleko vsi Horky skvěle využili k portrétním fotkám. 

Celá svatba se pak nesla v pozitivním duchu a divoká zábava jela dlouho do noci 🙂

Svatební místo: Mlýn Horky u Litomyšli

Svatba na mlýně Horky

Svatby na mlýně nabízí rozhodně krásný svatební zážitek, který je variabilní a dotvořit si ho můžete přesně podle vašich přání. Jen si to představte – máte k dispozici prostory samotného mlýna, které nabízí skvělé zázemí pro ubytování hostů a svatební hostinu. Pak je tu jeho přilehlé okolí, kde se lze uspořádat obřad, v případě krásného počasí můžete postavit i party stan a mít afterparty pod širým nebem. U vodních mlýnů většinou nechybí ani rybníček, což je skvělá možnost pro romantické fotky s odrážející se hladinou nebo při západu slunce. Svatební focení tak může krásně proběhnout v bezprostřední blízkosti, což je vždycky velkou výhodou. 

Svatba na mlýně tedy nabízí vše, co by si mohl člověk pro tento jedinečný den přát – dostatečné soukromí a vše na jednom místě. Přesně takový místem je i Mlýn Horky nedaleko Litomyšle, kde si budete připadat, jako by se zastavil čas. Vkusně zrekonstruované stavení z 18. století na vás dýchne atmosférou, kterou se mi snad podařilo zachytit i na těchto fotkách. Kromě nepopiratelného genius loci nabízí toto svatební místo i vše ostatní, co si pro svůj svatební den můžete přát. Stylové ubytování, prostředí samoty u lesa, rybníček… prostě romantika, která vás určitě chytne za srdce. 

Ale v jakém stylu?

Svatba na mlýně má jednu velkou výhodu. Hodí se k ní různé styly, které mohou přesně rezonovat s vaší představou o dokonalém svatebním dni. Romantická, přírodní, rustikální ale klidně i v boho stylu… máte v podstatě volnou ruku, protože prostředí mlýna je opravdu variabilní. Pokud ohledně stylu svatby tápete, zkuste se obrátit přímo na pronajímatele. Ti znají prostory nejlépe a dokáží poradit nebo dokonce vše do puntíku zařídit. Proto neváhejte a řekněte si o pomoc. Není nic horšího, než když nevěsta nechá vše na sobě a den před svatbou se ze všech povinností začne hroutit. Je to váš den, tak si ho užijte!

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Pokud se vám album líbilo, určitě by se vám mohl líbit i výběr svatebních fotek ze svatby David a Peti.

Jak se vám líbila galerie Mlýn Horky svatba ?
Mlýn Horky svatba