Svatba ve Ville Daniela

Villa Daniela v Úvalech u Valtic leží u samotných rakouských hranic v srdci vinařského kraje. Pokud toužíte po elegantní svatbě, máte rádi víno a chcete si užít celovíkendovou svatbu se svými nejbližšími, je to to pravé místo pro vás.

Plánujete svatbu ve Ville Daniela?

Místo a vlastně celá vesnice působí neskutečně klidným dojmem. Areál je dostatečně velký na to, aby pojmul klidně i 100 svatebčanů, zároveň ale dostatečně malý na to, abyste se nemuseli hledat dlouhé minuty. O Ville jako o svatebním místě jsem napsal podrobný článek, který si můžete prohlédnout zde.

villa daniela uvaly
villa daniela uvaly

villa daniela uvaly valtice svatba

Obřad a svatební focení ve Ville Daniela

Pokud vás Villa zaujala a zvažujete svatbu, rád se s vámi podělím o postřehy týkající se obřadu a portrétního focení.

Díky skvělé poloze Villy se přímo nabízí svatební obřad u ikonické kolonády na Reistně, která je vzdálená sotva 5 minut autem. Nutno ale podotknout, že se jedná o frekventované turistické místo, proto bych doporučil obřad u kolonády plánovat spíše na všední dny. Další možností je obřad přímo v areálu Villy, jejíž prostory to umožňují. Jedná se o nejlepší možnost, pokud nemáte v úmyslu cestovat nikam autem. V neposlední řadě je v okolních vesnicích množství kostelů pro církevní obřad.

Moje tipy pro párové focení by zněly dost podobně – kolonáda na Reistně a její přilehlé vinice nebo přímo areál Villy. Obojí jsou ideální místa, záleží jen na množství času, který focení chcete věnovat.

villa daniela uvaly valtice svatba

Svatba Davida a Hanky

Je mi vždycky sympatické, když se lidi z různých koutů republiky rozhodnou vzít u nás na Jižní Moravě. Na tuhle svatbu Davida a Hanky dorazila většina svatebčanů z Prahy.

Rodina, vděčnost, přátelství, radost. Tyhle slova bych zmínil zvlášť. Napříč svatbou panovaly vřelý a semknutý vztahy a šlo vidět, že všechno co se děje je naprosto upřímné. Tenhle koktejl v průběhu dne vyeskaloval v perfektní svatební párty, která byla jen odrazem toho, jak byla celá svatba semknutá.

Podívejte se na fotky z této krásné svatby. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz nebo plánovali svatbu ve Ville, neváhejte se na mě obrátit, jsem vám k dispozici.

Svatba ve Ville Daniela