Svatba Obora Trpišov

Tohle byla skvělá svatba! Marcelka s Vaškem si pro svůj den vybrali Hostinec Obora v Libčanech nedaleko Hradce Králové. Hostinec kromě ubytování nabízí také velký sál, do kterého se bez problémů vejde 80 lidí a prostorné pozemky v okolí, které krásně pojmou obřad a navíc jdou využít i v rámci párového focení. Velkou výhodou byl fakt, že se celá svatba odehrávala od ranních příprav a po večerní párty právě v Oboře.
Na párové focení jsme vyrazili na jednu z nedalekých luk, o které v okolí Hradce rozhodně není nouze. Chytli jsme navíc naprosto skvělý světlo, ve kterým byla radost fotit!

Na svatbě jsme opět spolupracovali s parťákem kameramanem Kryštofem Pršalou. Neváhejte kouknout i na jeho svatební film z této svatby zde 🙂

Svatební šaty: Salon Be Stare, Pardubice
Vizážistka/kadeřnice: Andy Klečková
Kameraman: Kryštof Pršala

Hledáte místo pro svatební hostinu na Chrudimsku, přičemž chcete vsadit na osvědčenou jistotu? Dovolte mi představit vám Zájezdní hostinec Obora v Trpišově (Slatiňanech) – vřelého kandidáta pro váš velký den.

Hostitelé jsou zde na svatby zvyklí a všechno připraví přesně podle vašich potřeb a přání. Plánujete malou svatbu? Využijte restauraci s barem o kapacitě 30 osob. Hostů budete mít více? K dispozici je vám venkovní terasa, která pojme až 90 svatebčanů.

Hostinec disponuje i tanečním sálem, v němž si pohodlně zatančí malá i velká svatba. Ihned vedle něj se nachází krásná, prostorná louka jako z pohádky, na níž si můžete říct své ano.

Líbí se vám mé fotky a hledáte fotografa? Kontaktujte mě a pojďme se pobavit o vaší svatbě!

Svatba Obora Trpišov