Ceník focení

Svatební focení

Cena celodenního svatebního focení v sobotní termíny je 25.000 Kč
Ve všední dny fotím i zkrácené svatby.

Pro zaslání kompletního ceníku mě prosím kontaktujte.

Ceník svatebního focení nemám na svém webu zveřejněný záměrně.

Je pro mě důležité, aby naše případná spolupráce nebyla založená jen na příznivosti ceny. Cenu svatebního focení vám rád sdělím ihned po ověření mojí dostupnosti v termínu vaší svatby.

marek topolar svatebni fotograf
marek topolar fotograf sitborice

Rodinné focení

Přejete si skvělé fotky své rodiny? Objednejte se na mé rodinné focení! Strávím s vaší rodinou zhruba 40 minut na klidném, příjemném místě. Výsledkem našeho snažení by mělo být minimálně 30 (ale velmi pravděpodobně o dost více) fotek, které odevzdávám v elektronické podobě.

Cestovné do 15 km z obce Šitbořice v ceně.

3.500 Kč

Párové focení

Párový fotky mám ze všeho asi nejradši! Strávím s vámi necelou hodinku, během které se rozhodně nebudeme nudit. Střihneme si samozřejmě i nějakou tu pózičku, ale primárně budeme chodit, tančit, běhat, skákat.. cokoliv nás napadne! Chci, aby výsledkem nebyly jen skvělé fotky, ale hlavně skvělý zážitek pro vás! Z párového focení typicky odevzdávám 40+ fotek.

Cestovné do 15 km z obce Šitbořice v ceně.

3.500 Kč

marek topolar fotograf sitborice
marek topolar fotograf sitborice

Těhotenské focení

Očekáváte přírůstek do rodiny? Pojďme tohle výjimečné období vás dvou zaznamenat. Těhotenské focení probíhá v klidu a pohodě na dobře dostupném místě. Délka je typicky kolem 30 minut a výstupem je 20-30 fotek odevzdaných elektrnociky.

Cestovné do 15 km z obce Šitbořice v ceně.

3.000 Kč

Máte zájem o focení jiného žánru?
Navštivte mé kompletní portfolio