Svatební fotograf BRNO

Marek Topolář

Emoce pro mě představují stavební kámen fotky. Emoce jsou to, co dělají všední fotky nevšedními. 
Vím, že je to pro vás důležité.

Primárně jsem svatební fotograf z Brna a okolí. Fotím ale běžně i ve zbylých koutech republiky. 

Chápu, že vás kromě jiného zajímá cena za mé služby. Zveřejněnou ji tu nemám záměrně.
Je pro mě důležité vědět, že mě na své svatbě chcete jako fotografa, kamaráda a někoho, komu opravdu důvěřujete.

Nechci být jen poskytovatel služby.

svatebni fotograf jizni morava
Marek Topolář

Svatební fotograf

Věřím, že síla fotky se skrývá v emocích.
V zachycení neopakovatelných momentů vás a vašich nejbližších. 

Jsem názoru, že nestačí jen fotit. Nedokážu si představit být vašim svatebním fotografem, aniž bych si vyslechl váš příběh. I díky tomu na něj dokážu navázat a vytvořit z vaší svatby vzpomínky, které budou mít váhu nejen pro vás, ale i pro vaše děti a další generace. 

Jsem svatební fotograf, který fotí dokumentárně, nepozorovaně a sbírá ty nejlepší okamžiky svatebního dne. Bydlím na jižní Moravě, rád za vámi ale dojedu kamkoliv.

Svatební balíčky

20 ks tištěných fotek

10 hodin focení

400-600 fotek 

Soukromá on-line galerie

Dárková krabička s USB diskem

Doprava zdarma po celé ČR

Fotobudka bez tiskárny

Kameraman Kryštof Pršala

10 hodin natáčení

Highlight film (3-5 min)

Dokumentární film (25 min)

Optimal

20 ks tištěných fotek

10 hodin focení

400-600 fotek 

Soukromá on-line galerie

Dřevěná dárková krabička s USB diskem

Doprava zdarma po celé ČR

Pozn. v sobotní termíny fotím pouze celodenní focení.
Pokud máte svatbu ve všední den, rád se s vámi domluvím i na zkráceném rozsahu focení.

01. Můj přístup

Svatební fotky jsou bez výjimky výsledkem spolupráce vás a svatebního fotografa. Nejen proto je pro mě důležité porozumět vám a vaší představě a tomu vše podřídit. 

Chci vás poznat, chci s vámi mluvit. Budu moc rád, když se před svatbou uvidíme osobně třeba v Brně. Jednou nebo klidně i dvakrát. Rád si s vámi sednu nezávazně na kafe ještě před samotnou rezervací. 

Chci slyšet váš příběh. 

svatebni fotograf brno

Marku, děkujeme za perfektní fotografie ze svatby. Výsledek naprosto předčil i naše nejodvážnější očekávání!

S manželkou jsme nároční zákazníci, zejména co se fotografií týče. Marek si jako svatební fotograf z Brna trpělivě vyslechl naši představu a naplnil ji na 120%. Spousta krásných fotek, momentky, fotografie novomanželů rovněž perfektní. Stejně tak barvy a světlo.

Kromě toho musím ocenit velmi osobní přístup, nápomoc úplně ve všem, a nadstandardně vstřícné jednání jak během plánování, tak při realizaci, tak i co se týče následného servisu.

Mariana a Vojta Bardovi, svatba Brno

svatebni fotograf brno

02. Jak fotím

Snažím se být neviditelný a v žádném případě na sebe neupozorňovat. Svatební obřad, gratulace nebo proslov jsou o vás a vašich nejbližších, ne o fotografovi. 

Svatební focení pak dělím na 2 hlavní části – reportážní focení svatebního dne a svatební portréty. Nejsem zastáncem dlouhého portrétního focení. Vaše svatba je jen jedna a den není nekonečný. 

Jako nejlepší model se mi osvědčily 1-2 bloky focení po 15-25 minutách. Napsal jsem o tom i blog, který si můžete přečíst tadyVždy se však snažím vyfotit vás přirozeně, nepózovaně a zároveň chci, abyste si společné focení užili. Je to totiž zpravidla ta část svatebního dne, kdy jste poprvé sami. Vládnou mezi vámi emoce, nadšení. 

A to je ta pravá směs, která dělá skvělé fotky.

svatebni fotograf brno
svatebni fotograf brno
svatebni fotograf brno

03. Co nabízím

Jsem zastáncem názoru, že pro opravdu věrné a úplné zachycení vašeho svatebního dne je vhodné, aby váš svatební fotograf zdokumentoval všechny jeho stěžejní okamžiky.

 

V sobotní termíny proto fotím výhradně celodenní focení o rozsahu 10 hodin. Pokud máte svatbu v jiný den, rád se s vámi domluvím i na kratším rozsahu.

Co se cestovného týče, je v rámci celé republiky zdarma. Neřeším, jestli budu jako svatební fotograf v Brně, jinde na Moravě nebo mimo ČR 🙂

Kromě samotného focení nabízím množství doplňkových služeb:

 

Fotíte se vy a vaši svatebčané opravdu rádi? Fotobudka je skvělým zpestřením svatby. Provozuji jednoduchou, nenáročnou fotobudku, která nepotřebuje obsluhu. Její sestavení mi zabere 5 minut a fungovat může klidně celé odpoledne.

K fotobudce je rovněž možné připojit tiskárnu.

Zde najdete více informací o fotobudce.

Společně s kameramanem Kryštofem Pršalou společný balíček focení a natáčení svatebního dne. Kryštof dělá krásná, emotivní videa a zaručuji, že svoji práci odvede opravdu dobře.

Více o Kryštofovi a jeho práci najdete zde 

Pokud máte obavy ze svatebního focení nebo chcete fotky ještě před samotnou svatbou, není nic jednoduššího než se domluvit na předsvatebku a focení si vyzkoušet nanečisto.

svatebni fotograf brno
svatebni fotograf brno
svatebni fotograf brno
svatebni fotograf brno

Marku, fotky jsou naprosto úžasné. Jsem hrozně ráda, že budeme mít takovou vzpomínku a že je z fotek vidět, že si to hosté užívali, tak jak nám pak psali. Naše fotky s Luďou jsou velice dojemné a přirozené a přijde mi, že přesně vystihují naše pocity a radost z toho dne.

Moc ti děkujeme za tvou práci i čas tvou ochotu a vstřícnost to s námi dotáhnout do konce. Musím říct že v takovou spokojenost s fotografem jsem ani nedoufala… doporučím tě všem, co potkám, protože se mi znovu potvrdilo, že jsme na nafocení svatby zvolili toho správného svatebního fotografa.

Míša a Luďa Fojtů

04. Co odevzdávám

Do čtyř týdnů od vaší svatby se můžete při objednání celodenního svatebního balíčku těšit na dodání fotek elektronicky prostřednictvím krásného online alba.

Na podzim se pak můžete těšit na malý dárek v podobě balení s výběrem těch nejlepších fotek a USB diskem s uloženými fotkami.

04. Co odevzdávám

Do čtyř týdnů od vaší svatby se můžete při objednání celodenního svatebního balíčku těšit na dodání fotek elektronicky prostřednictvím krásného online alba.

Na podzim se pak můžete těšit na krásné dárkové balení v dřevěné krabičce s dřevěným USB diskem a 50+ vytištěných fotek ve formátu 10×15 cm.

05. Pojďme do toho společně!

Padl jsem vám do oka?

Napište mi i něco o sobě a vašem partnerovi. Ať vím, s kým mám tu čest 🙂

Svatební fotograf Brno